İçerik Detay

Oto Branda

  •  10.05.2017
  •  

OTO BRANDA

Araçların uzun ömürlü kullanım sağlaması için teknik bakım yanında dış etmenlerden koruyucu önlemler de alınması gerekir. Hava koşulları ya da aracın park alanının koşulları bu konuda oldukça belirleyicidir. Oto brandanın işlevi, nerden alınabileceği, seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiği ve oto branda fiyatları gibi detayları yazımızda inceleyebilirsiniz.

Araç Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüm kullanıcılar araçlarının ilk alındığı gün sağladığı görsel ve teknik donanımını uzun süre korumayı amaçlar. Sürücüler için kullandığı araçların rutin bakımlarını yaptırmak olabilecek sorunların azaltılabileceğini gösteriyor. Araç bakımı yaptırılırken araç içi aydınlatma, koltuk kılıfları, cam rüzgârlıkları ve oto branda gibi ürünler  

Oto Brandanın Araç Korumada İşlevi

Mevsim geçişlerindeki hava değişiklikleri ve araçların park edildiği yerlerin durumu aracın genel görünümüyle doğrudan ilgilidir. Genel olarak araç görünümüyle ilgili en çok şikâyet aracın açık otoparklarda tutulmasıyla gerçekleşmektedir. Hava koşulları, doğa koşulları ve çevresel etkenler ile çoğu araçların oto branda kullanılmasına gereklilik doğar.

Oto Branda Seçimi Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar

Aracınız için oto branda satın alırken dikkat edilmesi gereken hususların başında branda kalitesi yer alır. Dayanıklı ve sağlam bir malzemenin kullanıldığı oto park branda modelleri ilk tercihiniz olmalıdır. Oto branda malzemeleri kalın etli özellikte ve müflon yoğunluğu daha fazla seçildiğinde daha uzun süre kullanım olanağı sağlayacaktır.

Oto brandalar için en çok şikâyet edilen konu darbelere karşı dayanıksız olması ve kolay parçalanıyor olması yönündedir. Bazı müşterilerimizin oto branda talep ederken özellikle sağlam olan model önerileri istediği görülüyor.

Örneğin Bostancı Maltepe sahiline yakın konumdaki müşterilerimizin araçlarını açık otopark alanlarında korumak amacıyla kullandıkları brandaların çevrede çok bulunan martılar tarafından delinip zarar verildiğinin bildirilmesi üzerine üreticilerimiz ile iletişime geçerek yeni model brandalar ile bu problemlerin çözülmesini sağlandı. Daha kalın etki ve özellikli malzeme kullanılarak üretilen oto brandalar sayesinde dış etkenlerle zarar görüp işlevselliğini yitirmeyen brandalar sayesinde müşteriler de durumdan memnun olmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyeti firmamızın en önem verdiği konuların başında gelir.

Özel Üretim Oto Branda Opsiyonları

Her aracın marka ve modeli doğrultusunda farklı ölçüleri bulunur. Piyasada bulunan oto brandalar genel olarak standart ölçü aralıklarıyla satılır. Sürücüler araçları için oto branda seçerken hangi ölçüyü seçmeleri gerektiğini bilemezler. Bu sorun için firmamızın satış sitesinde online satışa açık tüm ürünlerde özellik ve ölçü bilgileri yer alır. Bu sayede sitede araştırma yapılırken aracınızın ölçüleriyle uyumlu brandayı seçmeniz kolaylaşır. Piyasada aktif satışı bulunan araçların en boy ve yükseklik ölçüleri alınarak belirlenmiş ölçüdeki oto brandaların satışını yaptığımız için kolay ulaşılabilirlik imkânı ile alıcı için alışveriş kolaylaşacaktır. Oto park branda fiyatları ölçü ve malzeme durumuna göre farklılık gösterebilir.

İnternet sitemizde oto branda kategorilerinde seçim yapabileceğiniz alternatifler aşağıdadır:

·         Alfa Romeo Branda

·         Aston Martın Branda

·         Audi Branda

·         BMW Branda

·         Buıck Branda

·         Cadillac Branda

·         Chery Branda

·         Chevrolet Branda

·         Chrsyler Branda

·         Cıtroen Branda

·         Çift Kabin Kamyonet Oto Branda

·         Dacia Branda

·         Daewoo Branda

·         Daihatsu Branda

·         Ferrari Branda

·         Fiat Branda

·         Ford Branda

·         Gmc Branda

·         Honda Branda

·         Hummer Branda

·         Hyundai Branda

·         Isuzu Branda

·         Jaguar Branda

·         Jeep Cherokee Branda

·         Jeep Commander Branda

·         Jeep Compass Branda

·         Jeep Laredo Branda

·         Jeep Renegade Branda

·         Jeep Wrangler Branda

·         Kia Branda

·         Lada Branda

·         Landrover Branda

·         Mazda Branda

·         Mercedes Branda

·         Mini Cooper Branda

·         Mitsubichi Branda

·         Nissan Branda

·         Opel Branda

·         Peugeot Branda

·         Porsche Branda

·         Renault Branda

·         Rover Branda

·         Saab Branda

·         Seat Branda

·         Skoda Branda

·         Subaru Branda

·         Suziki Branda

·         Tata Branda

·         Toyota Branda

·         Volvo Branda

 

·         Volkswagen Branda

 

Oto Branda Aracınızı Yağmurdan, Güneşten, Tozdan, Çamurdan vb Dış Etkenlerden Korumaya Yarayan Çok Basit Ucuz Bir Yöntemdir.

Oto Branda Ürünleri Aracı Çizmez Araca Zarar Vermez

Ama Doğru Ve Kaliteli Malzeme Almanız Şarttır.

Piyasada Artan Rekabete Bağlı Olarak İthal Brandalar Gelmiştir.Biz Bu Ürünleri Tavsiye Etmiyoruz

Oto Branda Alacaksanız Şayet Kesinlikle Türk Malı Almalı Rengine Dikkat Etmelisiniz.

Renk Gri Olmalı

Demircioğlu Oto Dan Alacağınız Oto Branda Ürünleri Kesinlikle Türk Malı Gri Renkte Yani Güneş Işınlarından Aracınızı Korumaya Yarayan En Muhtemel Renktir.

Satmış Olduğumuz Brandaların İç Kısmı Müflon Kaplı Olup Dış Kısmı Polyester dir.

Üründe Ek Yerlerinde Dikiş Kullanılmamıştır.

Presle Birbirine Eklidir.

Neden Dikişli Değil Diye Soracak Olursanız Şayet Eğer Ekyerleri Dikiş Olursa Dikiş Yerlerinden Yavaş Yavaş Su vb Maddeler Girerek Araca Zarar Verebilir Nem Rutubet Yapabilir.

Bu Yüzden Brandalarımız Dikişsiz ve Preslidir.


4fd9fbf0835f.html ed74388257f2