İçerik Detay

Oto Cam Rüzgarlığı Blog

  •  10.07.2017
  •  

OTO CAM RÜZGÂRLIĞI

Günümüzde bazı otomobil aksesuarları konfor sağlamak amacıyla kullanılırken bazı ürünler ise zorunlu kullanım gerektirir. Bunlardan biri de sağlıklı yolculuk için muhakkak kullanılması gereken oto cam rüzgârlığı olmalıdır. Oto cam rüzgârlığının ne amaçla kullanılacağı, nerelerde, ne şekilde montaj sağlanabileceği ve araç markaları ile fiyat aralıkları gibi detaylara yazımızda yer vereceğiz.

Oto Cam Rüzgârlığı Ne İşe Yarar?

Özellikle mevsim geçişlerinde klima ihtiyacı duyulmasına rağmen kullanılmak istemediğinde gündeme gelen ekipmanların başında oto cam rüzgârlığı gelir. Oto cam rüzgârlığı hareket halindeyken sürücü ve diğer yolcuların rüzgârdan olumsuz etkilenmesine engel olur. Yine yağmurlu hava koşulları mevcutken oto cam rüzgârlığı sayesinde hem araç içinin havalanması sağlanırken yağmurun içeriye girmesi engellenmiş olur.

Uzun süredir piyasada bulunan araçların cam kaldırma, bagaj açma ve aynaları ayarlama gibi kumanda sistemleri kapı döşemelerine konumlandırıldığından su ile kesinlikle temas etmemesi gerekir. Oto cam rüzgârlığı bu aşamada da fayda sağlayacaktır.

Oto Cam Rüzgârlığının Montajı Nasıl Yapılır?

Araçların marka ve modellerine göre değişebileceği gibi genel olarak cam fitilinin içine yerleştirilmesi veya dıştan yapıştırma tekniği kullanılarak montaj sağlanır. İki yöntemde yetkili bir montaj ustası tarafından uygulandığında problem yaratmayacaktır. Oto cam rüzgârlığı satın alma ve montaj işlemleriniz için firmamızdaki uzman kadromuzdan destek talep edebilir ve bu ihtiyacınızın hızlı ve kolay şekilde giderilmesini sağlayabilirsiniz. Oto cam rüzgârlığı fiyatları markalara göre değişiklik gösterebilir.

Araç sürücülerinin oto cam rüzgârlığı konusunda en çok merak ettiği konulardan biri de hangi camlarda uygulandığı olur. Firmamızda oto cam rüzgârlığı satışı ve montajı yapılırken takım olarak ön camlar ve arka cam için set önerilir. Zaten aracınızda mevcut olan oto cam rüzgârlığı sadece ön camlara uygulanmış ise muhtemelen eski kasa bir araca sahipsiniz demektir. Arka cam için cam rüzgârlığı talepleriniz için firmamızın web sitesinde oto cam rüzgârlığı alanına gelerek kullandığınız markayı inceleyebilir, arama butonu ile model araması yapabilir ya da yardım kısmından destek alarak ilerleyebilirsiniz. Eğer aracınız firmamız bünyesinde stoklarda yer almıyorsa piyasada da ürünü bulmanız zor olacaktır. Ürün grubu çeşitliliği ve farklı marka ağları anlamında firmamız oldukça etkili bir piyasa hâkimiyetine sahiptir.

Oto Cam Rüzgârlığı Nereden Alınır?

Oto cam rüzgârlığı taktırmak isteyen araç sahiplerinin ilk adresi güvenilir oto aksesuar marketleri olmalıdır. Bilinen firmaları tercih etmediğiniz durumda doğru ürün kullanılmaması, doğru uygulama sağlanmaması ya da uygulama sonrası şikâyetler söz konusu olabilir. Demircioğlu Oto olarak firmamız sizlere en iyi hizmeti sunarken en iyi oto aksesuarları kullanacaktır. Bunun yanında deneyimli kadromuz sayesinde kullanıcı memnuniyet oranımız her gün artarak devam etmektedir.

Oto Cam Rüzgârlığı Hangi Arabalarda Kullanılabilir?

Markaların ilgili modellerine göre değişebilmesine karşılık piyasada aktif bulunan marka ve modellerin çoğuna sitemizden ulaşabilirsiniz. Oto cam rüzgârlığı sağladığımız markalara aşağıda ulaşabilirsiniz.

·         Audi

·         BMW

·         Chavrolet

·         Citroen

·         Dacia

·         Daihatsu

·         Fiat / Tofaş

·         Ford

·         Honda

·         Hyundai

·         Isuzu

·         Kaput

·         Kia

·         Lada

·         Land Rover

·         Mazda

·         Mercedes

·         Mitsubishi

·         Nissan

·         Opel

·         Peugeot

·         Porsche

·         Renault

·         Seat

·         Skoda

·         Ssanyong

·         Suziki

·         Tata

·         Toyota

·         Volga

·         Volkswagen

Oto Cam Rüzgârlığı Fiyatları Nelerdir?

Oto cam rüzgârlığı satın alırken kaliteli aksesuar tercih etmek uzun ömürlü kullanım sağlaması adına çok önemlidir. Piyasada 35 TL altında ulaşabileceğiniz ürünler muhtemelen size memnuniyet yaratan hizmet sunmayacaktır. Aracınızın marka ve modeline göre değişebilen fiyat aralıkları mevcut olmasına bağlı olarak ortalama 40-100 TL aralığında oto cam rüzgârlığı maliyetiniz olacaktır. Bu fiyatların marka ve modeller yanında takım olarak ya da sadece ön camlar şeklinde talep edilmesi de fiyat aralığını değiştirecektir. Bagaj rüzgârlık fiyatları için ayrıca fiyat talebinde bulunabilirsiniz. Marka ve model bilgisine göre web sitemizden ilgili ürünü bularak satın alma sağlayabilir ya da öncesinde telefon ile destek talep edebilirsiniz.


4fd9fbf0835f.html ed74388257f2