İçerik Detay

Oto Aksesuar Fiyatları

  •  10.07.2017
  •  

OTO AKSESUAR FİYATLARI

Piyasada bulunan araçları satın alırken yüksek maliyetler ile sahip olan sürücüler hem aracını koruyabilmek hem de konforlu sürüş deneyimini devam ettirmek için bazı aksesuardandın faydalanmak zorundadır. Bu oto aksesuar fiyatları malzeme kalitesine ve ürün grubuna göre değişebilir.

img

Kullanılan Oto Aksesuarlar Hakkında

Sürücülerin isteklerine göre sayısız ürün çeşitliliği bulunur. Piyasada bulunabilecek tüm oto aksesuarlara sitemizden istediğiniz kategoriyi seçerek inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

En çok tercih edilen oto aksesuar grupları ise oto paspas setleri, oto cam rüzgârlıkları, aydınlatma grupları, vites topuzu ürünleri, torpido kaplama setleri, araç içi güneşlik ürünleridir. Bu temel ürünler yanında hem konforlu kullanım hem de sürücü istekleri doğrultusunda geliştirilmiş farklı kategoriler de mevcuttur.

img

Araç İçi Aksesuar Seçimi

Araçların korunması amacıyla kullanılan oto aksesuarları yanında sürücülerin talepleri doğrultusunda da geliştirilen aksesuarlar piyasada ilgi görmeye devam ediyor. Oto içi vantuzlu plakalıklar, telefon tutucu ürünler, şarj aksesuarları, küllük çeşitleri, araç içi vantilatör ürünleri ve hasır minderler bunlardan bazılarıdır. Bu ürünler kişilerin konforlu sürüş deneyimi için üretilmiş olsa da oto koltuk kılıfları, torpido kaplama setleri, vites körük ürünleri ve güneşlikler gibi aksesuar çeşitleri aracın korunmasına destek olurken yıpranmasına engel olur.

Oto Bakım Güneşlik ve Perde Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Araçların yaz mevsiminde kullanılması zorlaşır. Hem aracın çok ısınması hem de hava koşulları sürücü için zorlayıcı bir durumdur. Böyle anlar için ön, yan ve arka camlara taktırılabilecek oto güneşlik ve perde aksesuarları sayesinde güneşin zorlayıcı etkilerinden uzaklaşmak mümkündür. Güneşlik ve perdeler modellerine göre sıkıştırma tekniği gibi vantuzlu asla yöntemiyle de uygulanabilir. Renk seçenekleri ise siyah ve metalize renkler olarak farklılık gösterebilir. Aracınızın camına uygun elips, kare ya da köşeli kesilmiş güneşlik parçalarına ulaşmanız sağlanır. Ön camlar için kolay çıkarılabilir özellikle vantuzlu modeller tercih etmek faydalı olacaktır. Arka camlar için ise açılıp kapanır sistemde üretilen ve piyasada takmatik güneşlikler olarak bilinen farklı ölçülerdeki modelleri tercih etmenizi öneririz. Bu ürünleri uygularken camlara ve araca delik delmek gibi zarar veren montaj uygulamalarına ihtiyacınız bulunmaz.

Oto Paspas Kullanımı

Araç zeminini koruma amacıyla kullanılan oto paspaslar en tercih edilen aksesuar gruplarındandır. Tüm kir ve pislikler oto paspasların üzerinde beklemiş olur. Bu sayede otomobil döşemeleri zarar görmeyeceğinden paspaslar bu dengeyi sağlar. Su ve çamur teması araç tabanına en çok zarar veren etkenlerdir ve oto paspaslar bu aşamada önemli bir bariyer noktasıdır.

img

Torpido Kaplama Setleri Hakkında

Sürücülerin en çok ilgi gösterdiği aksesuarlardan biri de torpido kaplama ürünleridir. Bu ürünler aracınızın daha şık görünmesini sağlayacağı gibi kaplama sayesinde torpido kısmının korunmasına da yardımcı olacaktır. Kaplama seçiminde araç torpido kısmının ölçüleri baz alınır. Böylelikle bu kısım hem tamamen kapatılıp kötü görünmemiş olur hem de ölçüler aracınıza birebir uyum sağlar. Torpido kaplama siparişlerinde stok ürün değil sipariş sonrası hazırlanan ürün satışı gerçekleşir.

Malzeme kalitesi doğrultusunda çatlama ve hasar ihtimallerinin önüne geçilmiş olur. Deformasyon önleyen malzemesi sayesinde hem bozulma yaşanmaz hem de 195° C sıcaklıkta bile ısı direnci gösterir. Kısacası yanmaz, ısı ve güneşten etkilenmez, renk değiştirmeyen ve dayanıklı malzemelerden oluşur. Uygulamada özel içerikli 3M bant kullandığından kolay ve güçlü yapıştırma sağlanırken çıkarıldığı zaman iz kalma durumu da ortadan kalkar. Sağlığa zararlı malzemeler içermeyen kaplamaların uygulanırken torpido alanının alkol ile temizlenmesi ve ısı ile yerine oturması sağlanır. Kısa bir süre sonra işlem tamamlanmış olur.

Araç İçi Aksesuar Fiyatları

Tüm malzeme grupları alanlarına ve malzeme kalitelerine göre değişiklik gösterir. Oto aksesuar  fiyatları için internet sitemizde ürün gruplarına giderek istediğiniz ürünün fiyatını kontrol edebilir ve satın alma sağlayabilirsiniz.

 


4fd9fbf0835f.html ed74388257f2