İçerik Detay

Çift Taraflı Bant

  •  26.07.2017
  •  

Çift  Taraflı Bant

Çift taraflı bantlar günlük yaşamımızda artık vazgeçilmezlerimizden biri olmuştur.Hemen hemen heryerde kullanacağımız bu ürünler oto aksesuar mağazalarında satılmaktadır.

Çift taraflı bant otomobilinizde,ev,işyeri,ofis ve hatta okul işlemlerinizde kullanabileceğiniz çeşitleri bünyesinde barındırmaktadır.Sitemizden demirciogluoto.com adresinden online sipariş vererek satın alabilirsiniz bu ürünler genelde 5 metrelik yada 10 metrelik paketler halinde satılır bunun dışında da ebatlar vardır ancak o ebatlar sanayi tipi kullanımda kullanılır.

Çift taraflı bantlar da bir çok model ve tip vardır bunlar sıradan bildiğimiz yeşil bantlı siyah çift taraflı bantlar bu ürünler genelde 10 metrelik paketlerde satılır ve 1cm den başlar 10 cm ene kadar ulaşır ve bu metraj daki ürünleri sitemizden bakabilir satın alabilirsiniz.

img

Silikonlu Çift Taraflı Bant lar genelde 5 metrelik paketler halinde satılır ve bu bantlar 0.5mm den başlar 10cm e kadar ene ulaşır bu bantlar kaliteli ve sağlam yapıştırma isteyenler kesinlikle tavsiye edeceğimiz bir üründür.

img

Bu ürünler genelde otomobilinizde hgs yapıştırabilirsiniz aracınızın kapı çıtalarını,cam rüzgarlıklarınızı,ufak tefek eşyalarınızı yapıştırmada kullanabileceğiniz çok kaliteli ve kullanışlı bir oto aksesuar ürünüdür.Bu ürünleri evinizde de kullanabilirsiniz mutfağınızda ufak tefek eşyalarınızı kolayca sabitleyip kullanabilirsiniz.Banyonuzda ,halılarınızın altında ufak tefek logolarınızda çerçevelerinizde ve vb yerlerde kullanabilirsiniz.


4fd9fbf0835f.html ed74388257f2