GİZLİLİK VE ÖDEME GÜVENLİĞİ

 

GİZLİLİK VE ÖDEME GÜVENLİĞİ

GİZLİLİK:

demirciogluoto.com müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş,telefon,e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir.

demirciogluoto.com sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece demirciogluoto.com bünyesinde kullanılmaktadır.

demirciogluoto.com üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. demirciogluoto.com e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, demirciogluoto.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla demirciogluoto.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

ÖDEME GÜVENLİĞİ:

Ayrıca demirciogluoto.com'da (SSL) teknolojisi kullanılmaktadır.SSL sertifikamız sayesinde kişisel bilgileriniz şifrelenip gönderilmektedir.Ödeme sayfasında istenilen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde demirciogluoto.com veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında görülmemekte ve de tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin demirciogluoto.com arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.Sitemizde 128 Bit SSL güvenlik sertifikası ile %100 güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.

Saygılarımızla ; www.demirciogluoto.com

Çalışma Saatleri

Haftaiçi : 09.00-19.00 arası

Cumartesi : 09.00-19.00 arası

Her türlü sorunuz için:info@demirciogluoto.com veya 0216 3394595 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.


4fd9fbf0835f.html ed74388257f2