İçerik Detay

Online Sipariş Nasıl Verebilirim

  •  27.07.2017
  •  

Online Sipariş Nasıl Verebilirim

Merhaba değerli otomobilseverler bu yazımızda demirciogluoto.com adresinden nasıl sipariş verebileceğinizi size resimli bir şekilde anlatmaya çalışıcaz.Sözü fazla uzatmadan direkt anlatıma geçmek istiyorum.Öncelikle beğendiğiniz ürünün üzerine gelince Sepete Ekle butonu çıkacaktır bu butona tıklayarak ürünü sepetinize atın varsa başka beğendiğiniz ürün yada ürünler o ürünleride ekleyerek sepetinize gönderin daha sonrası aşağıdaki resmin altına bakın.

Evet şimdi aşağıdaki resimdeki gibi sepet sayfanızdayız bu sayfanın önemi alışverişi tamamlamadan önce sepetinizi görüntelemek varsa eklemek istediğiniz ürün eklemek yada tam tersi çıkarmak bu sayfada sağ tarafta görünen Alışverişi Tamam la butonuna tıklayarak bir sonraki sayfaya geçiceksiniz o sayfa ile ilgi bilgi için aşağıdaki resmin altına bakınız.

Bu sayfa adres sayfasıdır bu sayfada yazdığınız adres ve fatura bilgileri baz alınarak size fatura kesilir va ürün kargoya verilir.Bu sayfaya bilgilerinizi girdikten sonra Adres Bilgilerimi Kaydet Butonuna basarak adres bilgilerinizi kaydetmiş olursunuz.Sonraki sayfada ki işlem size aşağıdaki resmin altına anlatmaya devam edicem.

 

Kaydı bu şekilde doldurmalısınız biz burada kendi adreslerimizi vb formalite adres girdik anlatmak için sizde kendi adreslerinizi girmelisiniz.

 

Evet burda tekrardan aşağıdaki sayfa gelerek sistem size girdiğiniz adresi kontrol imkanı sunmaktadır burada ades de yanlışlık yaptığınızı düşünüyorsanız adresi güncelleyebilirsiniz.Şayet adres kısmı tamam sa Alışverişi Tamamla Butonuna tıklayarak ödeme sayfasına geçebilrsiniz ödeme sayfası ile ilgili bilgileri resmin altında sizinle paylaşacağım.

 

Bu sayfa ödeme sayfasıdır bu sayfada ödemenizi kredi kartı,havale,eft,posta çeki ve hatta kapıda ödeme olarak ta verebilirsiniz.

Bu sayfaya geldiğiniz de sistem otomatik olarak Kargo Seçimi Yapmıştır Kargo linkine tıklayarak istediğiniz kargo ve ödeme tipini belirleyerek alışverişi tamamlayabilirsiniz.

Kapıda ödeme ürün gönderimleri PTT Kargo ile yapılmaktadır ve sisteme yazdığınız bilgilerden sizinle iletişime geçilerek sizdden adresin doğruluğu konusunda teyit alındıktan sonra ürün sevk edilir size ulaşamıyacağımız bir tel nosu yada adres ile karşılaştığımızda siparişi otomatik iptal etmek zorunda kalıyoruz.

Kredi kartı ile yapılan ödemeler seri bir şekilde telefon teyidi vb alınmaksızın direkt işleme alınır.

Havale,eft,posta çeki ile yapılan ödemeler 24 ila 48 saat süresince beklenir ödeme yapılması halinde gönderilir aksi halde sipariş edilir.

 

Alışverişi yapmak istediğiniz ödeme seçtikten sonra Mesafeli Satış Sözleşmesi Kutucuğunu İşaretleyip sağ tarafta bulunan Alışverişi Tamamla butonuna tıklayarak sonuç sayfasına gelirsiniz.

Evet siparişiniz tamalandı ve bize ulaştı artık süreç işleme alınarak sipariş durumunuza haraket edilir bu süreçte sitemizde üst kısımda bulunan Sipariş Sorgula ekranına sipariş numarınızı yazarak siparişinizin hangi aşamada olduğunu görebilir kargoya verildikten sonra gene bu ekrandan kargo takibini yapabilirsiniz.

demirciogluıoto.com olarak 2003 sanal ortama taşıdığımız online oto aksesuar mağazamızda 14 senelik süre boyunca güveninize layık olarak ticaret yaşamamıza devam etmekteyiz.


4fd9fbf0835f.html ed74388257f2