İçerik Detay

Oto Bagaj Ekipmanları

  •  16.05.2017
  •  

Oto Bagaj Ekipmanları

Otomobil sahipleri özellikle bagajla alakalı sorunlarla zaman zaman karşılaşmaktadır. Bazen bagaj bölmesinin ihtiyaçlarımız için küçük geldiğini farkederiz ya da verimli bir kullanıma müsait olmadığına karar veririz. Bazen de bagaj bölme kafesi ürünlerine ihtiyaç duyabiliriz. Bu tarz durumlara karşı otomobiliniz için bagaj ekipmanları almanız gerekebilir. Bu konuda da çok çeşitli ve kaliteli ürün yelpazesiyle Demircioğlu Oto Aksesuar Marketi hizmetinizdedir. Sizin için en iyi ürünü belirlemek ve daha fazla bilgi edinmek amacıyla https://www.demirciogluoto.com/oto-bagaj-grubu adresini ziyaret edebilirsiniz. Bu yazımızda bu sitedeki bagaj ekipmanlarıyla ilgili ve oto bagaj ürünleri hakkında sizlere bilgi vereceğiz.

Bagaj Çeşitleri

Bagajlar yük taşıması amacıyla araca eklenmiş bölümlerdir. Genel olarak oyuklu ve oyuksuz olmak üzere ikiye ayrılırlar. Oluklu bagajlar genelde doğan, şahin, kartal, serçe gibi Tofaş kuş serisi modellerine özgüdür. Oluksuz olanlar ise sepet tipi ve sorf tipi olarak ikiye ayrılırlar. Bunlar da tavanlarında yağmur oluğu bulundurmayan araçlara özgü bagaj modelleridir. Gerdirme ve sıkıştırma yöntemleriyle kapı kenarlarından montajı yapılır.

Ürün Yelpazesi

Ürün seçenekleri toplamda 25 tanedir ve 7 ürün Carub, 18 ürün Demircioğlu markasına sahiptir. Araba üstü bagaj fiyatları da pek çok kişinin ilgisini çeken bir konu olduğu için buna da odaklanacağız. Bu ürünlere sırasıyla bakalım.

Tabut bagaj

·         Kapalı kilitli 370 LT Demircioğlu siyah tabut bagaj 448 TL değerindedir. Her araca uyum sağlayan, farklı renk seçenekleri de olan, güneşten, yağmurdan ve rüzgârdan etkilenmeyen, montajı kolay ve montaj ekipmanları da dâhil, aerodinamik yapıda, kaliteli plastikten yapılmış bir üründür.

·         Kapalı kilitli gri 330 LT araç üstü port tabut bagaj 454 TL değerindedir. Bu ürün de bir öncekiyle tamamen benzer özelliklere sahiptir. Farklı renkler, dayanıklı plastik, aerodinamik yapı, kolay montaj seçenekleri mevcuttur. Fakat monte edebilmeniz için aracınızda oluksuz bagaj ya da ara sörf olması gerekir.

·         Kapalı kilitli siyah 330 LT araç üstü port tabut bagaj bir üsttekiyle rengi hariç aynı üründür.

 

Kayak ve Snowbort Taşıyıcı

·         Kayak ve snowbort taşıyıcı 78 cm 2 li ürün 356 TL değerindedir.

·         Kayak ve snowbort taşıyıcı 56 cm 2 li ürün 288 TL değerindedir.

 

Sepet Bagaj

·         Reno 12 tavan sepet bagajı 123 TL değerindedir ve Toros, Sedan, Sw araçlarına uyumludur. Set halinde satılan, siyah renk, demirden 4 ayaklı kaliteli bir üründür.

·         Demircioğlu Nada Liva tavan sepet bagajı da 123 TL değerinde set halinde, siyah, demirden 4 ayaklı özelliklerine sahiptir.

·         Carub sörf oluksuz sepet bagaj ise 473 TL değerindedir, 120 ye 90 cm ebatlarında alüminyum yapılıdır.

·         Aynı üründen farklı fiyat seçeneğiyle de mevcuttur. Carub sörf oluksuz sepet bagaj 428 TL.

·         Lada Samara tavan sepet bagajı ise 123 TL değerindedir. Demircioğlu markalı oluklu araç grubu ürünüdür. Siyah renkli, demirden 4 ayaklı, kaliteli ve sağlam yapılıdır.

·         Tofaş Serçe tavan sepet bagajı yine fiyat dâhil yukarıdaki ürünle birebir aynıdır sadece Lada Samara yerine Tofaş için uyumlu bir üründür.

·         Renault 9-11 tavan sepet bagaj yine aynı ürünün aynı fiyatlı farklı marka araç için olanı.

·         Tofaş Doğan Şahin tavan sepet bagaj da aynı ürün ve aynı fiyatla farklı araç seçeneği ürünüdür.

·         Oluksuz araçlar için sepet bagaj ürünü 354 TL değerindedir. Tavanlarında yağmur oluğu olmayan araçlar içindir ve kapı kenarlarından sıkıştırmayla monte edilir.

·         Sepet tipi oluklu sörf bagaj ürünü 123 TL değerindedir. Minibüsler dışında yağmur oluğu olan tüm araçlara uyumludur.4 tane, demir ayaklı sağlam ve kalitelidir.

 

Bu ürünlerin dışında 12 ve 30 TL değerlerinde bagaj fileleri, 5 ve 38 TL değerlerinde bagaj ahtapotları da mevcuttur. Fiyat farklı ebatlar ve ekstra özelliklerle ilgilidir. Bunların dışında tavana ara bar şeklinde ayarlı ya da oluklu veya oluksuz araçlara göre sörf bagaj tipleri de mevcuttur. Bunların fiyatları da yaklaşık 70 TL ve 250 TL arasındadır. Her tür araca uyumlu bagaj seçeneklerimiz mevcuttur ve bagaj ekipmanı almayı düşünürseniz size en uygun fiyatlarımızla ve cazip ödeme seçeneklerimizle Demircioğlu’na bekleriz.

 

 

Oto Bagaj Ürünleri Uzun ve Kısa Seyahatleriniz İçin Vazgeçilmez Bir Ürün Grubudur.

Bazen Yük Taşımak İçin Bagaj, Bazen Bisiklet Taşımak İçin Bagaj, Bazen Kayak Malzemesi Taşımak İçin Bagaj Ekipmanlarına İhtiyaç Duyarsınız.Bu Kategori Altında Bir Çok Ürün Bulmak Mümkündür.Yük Taşıyıcı Bagajlar Araca Göre Değişmektedir.Bu Ürünler Kimi Araçlarda Oluklu Dediğimiz Kiminde İse Oluklu Olarak Uyum Sağlamaktadır.Oluklu Bagajlar Ülkemizde Tofaş Kuş Serisi Dediğimiz Doğan,Şahin,Kartal,Serçe Gibi Araçlara Uyum Sağlayan Bagaj Tipidir Ve Sitemizden Temin Edebilirsiniz.Oluksuz Tip Bagaj Ürünleri de Aynı Oluklu Bagajlarda Olduğu Gibi Sepet Tipi Bagaj , Sorf Tipi Bagaj Diye İkiye Ayrılır.Araçların Tavan Kenarlarında Yağmur Oluğu Olmayan Araçlara Uygundur.Genelde Karşılıklı Kapı Kenarlarına Gerdirme Sıkıştırma Suretiyle Takılıp Monde Edilir.


4fd9fbf0835f.html ed74388257f2