İçerik Detay

Direksiyon Kılıfı

  •  25.07.2017
  •  

Direksiyon Kılıfı

Araç içi oto aksesuar ürünleri günlük yaşantımızda aracımızla seyahat halindeyken daha keyifli sürüş yapmamızı sağlayan ufak tefek dokunuşlardır.

Bu dokunuşlar nedir ve ne işe yararlar size kısaca bahsetmek istiyorum.Örnek olarak eliniz terliyor ve yeni aldığınız aracınızın direksiyonu hemen deforme olmaya başlıyor ve renk atıyor işte tamda bu sırada direksiyon kılıfı çeşitlerimize bakarak beğendiğiniz modeli sipariş verebilirsiniz.

Direksiyon kılıfları genelde 38 cm olarak geçer ve  genelde geçme yada dikme direksiyon kılıfı dediğimiz modeller mevcuttur.

Geçme direksiyon kılıfları genelde zor zoruna sıkıca takılarak direksiyona geçer zorzoruna geçmesi direksiyonunuzu çevirdiğinizde elinizden kaymaması için gerekli ve önem arz etmektedir.

Direksiyon kılıfı eğer direksiyonunuza bol geliyorsa takmayınız unutmayın ki direksiyon kılıfı direksiyonu sıkıca kavramalıdır.

img

Dikme Direksiyon Kılıfları da isim aynı olabilir bir çok modeli vardır nedir bu modeller tabiyki ürün malzeme kalitesi bi bakıyosunuz firma dikme direksiyon kılıfı diye satışa ürün açıyor ama çok düşük fiyat başka bir sitede ise gene dikme direksiyon kılıfı diye geçip daha pahalı ürün geçmektedir.

img

Bunu hiç çekinmeden site yöneticisine sorunuz ürün kalitesi hakkında bilgi isteyin demirciogluoto.com dan alacağınız dikme direksiyon kılıfları piyasada ki basit ürünlerle karşılaştırılamayacak kadar kalitelidir.

Ayrıca İpli Direksiyon Kılıfı dediğimiz çok kolay ve basitçe monte edebileceğiniz sarmalı direksiyon kılıfı dediğimiz ürünler kullanıcılar tarafından çokça tercih edilmektedir.Bunun başlıca sebebi sarmalı direksiyon kılıfı fiyat olarak çok uygun bi şekilde satılmaktadır.

img

Her iki ucundan çıkan 2 ip vardır bunlardan biri uzun diğeri kısadır.Sarmalı Direksiyon Kılıfı direksiyona takınız daha sonra uzun olan ipi direksiyondan kılıfı sarmaya başlayarak sona kadar gidiniz daha sonra iki ucu birbirine bağlayarak fazlalık ipi kesip atınız.Evet direksiyon kılıfları araca bu şekilde takılır.

Araç İçi Oto Aksesuar

Araç İçi Aksesuarları ,Oto Direksiyon Kılıfları,Oto Güneşlik ve Perde,Araca Özel Perde,Standart Perde Ve Güneşlikler,Oto Kolçak Çeşitleri,Oto Telefonluk Ve Bardaklık,Oto Pedal Setleri,Oto Vites Topuzu,Oto Direksiyon Göbeği,Oto Spor Koltuk,Oto Hasır Minderler ,Oto Cam Aksesuarları,Oto Küllük Çeşitleri,Oto Akıllı Keseler,Oto Elbise Ve Eşya Askıları,Oto Çakmak Soketi,Pusula,Vites Körüğü,Araç İçi 
 

4fd9fbf0835f.html ed74388257f2