İçerik Detay

Oto Paspas

  •  10.07.2017
  •  

OTO PASPAS

Günümüzde araç bakım ve temizliğinde kullanılan paspaslar oldukça etkilidir. Günlük yaşam devam ederken kir ve dağınıklığa en çok maruz kalan araç içi aksesuarlar arasında hiç şüphesiz ilk sırada araba paspası yer alır. Tüm alanlarda ilerleme kaydedilirken teknoloji paspas üretimlerine de yansıdı. Gelişen teknolojiyle araç bakımında büyük konfor sağlayan oto paspasları ile ilgili detaylar yazımızda yer alıyor.

img

Araç İçi Temizliğinde Oto Paspasların Kullanımı

Yaşantınızın yolda geçen anlarında araçların bu tempo esnasında etkilenmesi alışıldık bir görüntü olacaktır. Tüm kir ve pislikler oto paspasların üzerinde beklemiş olur. Bu sayede otomobil döşemeleri zarar görmeyeceğinden paspaslar bu dengeyi sağlar. Paspas kullanılırken temizliğinin kolay olmasına, malzeme kalitesine ve özelliklerine dikkat etmekte fayda var.

Oto paspas seçimi yaparken malzeme türü ve kalitesine dikkat edilmelidir. Genel olarak kauçuk malzemeler piyasada yaygın kullanılanlar olmasına karşın gelişen teknolojiye bağlı özel malzemeli yeni paspas örnekleri ile karşılaşmak mümkün. Araç için oto paspas seçiminde bir diğer önemli konu da rahat kullanım sağlaması adına araca birebir oturan uygun kesimli modeli tercih etmek olmalıdır. Su ve çamur teması araç tabanına en çok zarar veren etkenlerdir ve oto paspaslar bu aşamada önemli bir bariyer noktasıdır.

img

Yeni Nesil Oto Paspas Dönemi

Her konuda ilerleme sürdürülürken oto paspas endüstrisi de bu duruma ayak uydurmuşa benziyor. Her ne kadar klasik oto paspaslar araç içi döşemelerin zarar görmesini engellese de uzun süreli kullanım sonrasında malzeme kalitesine bağlı olarak yırtılabilir. Bunun yanında yıpranmaya bağlı kötü kokular en bilinen problemlerdir. Bu gibi şikâyetler yanında çeşitli özellikler barındıran yeni oto paspaslar sayesinde konforlu ve uzun ömürlü kullanım vadeden oto halı paspas alternatifleri bulunmaktadır.

3D ve 4D Paspasların Özellikleri

Son dönemin en çok konuşulan oto paspas modelleri 3D ve 4D özellikli olanlardır. Bu oto paspasların araç içine oturuşundaki kusursuzluk sürüş esnasında kayma ve hareket etmeyi engelleyerek rahat kullanım olanağı sağlar. Su geçirmez özellikleri sayesinde aracı tamamen korumalarının yanında kalın ve kaliteli malzeme sayesinde uzun ömürlü kullanım sağlar. Temizleme kolaylığı sunarken özel malzeme olmaları sebebiyle araç içi oluşabilecek kokuları engellemiş olur.

img

Oto Paspas Takımı Markaları

Oto paspas satışında Demircioğlu Oto bünyesinde farklı alternatifler bulunur. Mevcut oto paspas markalarından en bilinenlerinden 3D Paspas, Carub, İmaj ve Niken markalarının Demircioğlu depo bünyesinde satışı da sağlanırken kendi markasına ait oto paspasları da kaliteli kullanım sağlar. Araç markalarına göre alternatifler bulunurken internet sitemizde oto paspas alanında satışı bulunan kategoriler şu şekildedir:

·         Alfa Romeo Paspas

·         Audi Paspas

·         Bagaj Havuzu

·         Bmw Paspas

·         Chevrolet Paspas

·         Citroen Paspas

·         Dacia Paspas

·         Fiat Paspas

·         Ford Paspas

·         Halı Paspas

·         Honda Paspas

·         Hyundai Paspas

·         Kia Paspas

·         Land Rover Paspas

·         Mazda Paspas

·         Mercedes Paspas

·         Mıtsubıshı Paspas

·         Mini Cooper Paspas

·         Nissan Paspas

·         Opel Paspas

·         Peugeot Paspas

·         Porche Paspas

·         Renault Paspas

·         Seat Paspas

·         Skoda Paspas

·         SsangYong Paspas

·         Standart Paspas

·         Subaru Paspas

·         Suziki Paspas

·         Tofaş Paspas

·         Toyota Paspas

·         Volvo Paspas

·         Volkswagen Paspas

·         3D Paspas

Oto Paspas Takımı Fiyatları

Oto paspas fiyatları marka ve modellerin yanı sıra malzeme kalitesine göre farklılık gösterebilir. Bazı malzemeler çok uygun fiyatlı olarak ulaşılabilir olsa da bu hep konforlu ve uzun vadede kullanım sağlamasına engel olur hem de tekrar ihtiyaç doğacağından maliyeti arttırır. Bu sebeple oto paspas tercihlerinde bilinen markalar bilinen satış noktalarından satın alınmalıdır. Demircioğlu Oto, tüm aksesuar satışlarında olduğu gibi oto paspas satışlarında da uzman kadrosuyla satışlarını sürdürüyor.


4fd9fbf0835f.html ed74388257f2