İçerik Detay

Coptiauto Branda

  •  20.05.2017
  •  

Coptiauto Branda     

Oto branda tercihlerinizi doğru yapmanız arabanızı güneş, yağmur gibi dış etkenlerin zararlarından koruyacağı gibi boyasının çizilmesini de önler. Demircioğlu Oto Aksesuar Marketi’nde sizlere sunulan çok sayıda oto branda çeşidi arasından seçim yapmanız arabanızı korumanıza yardımcı olacaktır. Sizlere sunulan bu geniş ürün yelpazesinde Coptiauto marka oto brandalarının özel bir yeri vardır. Coptiauto branda diğer brandalara kıyasla farklı özelliklere sahiptir.

Coptiauto Marka Oto Brandaların Özellikleri

Coptiauto marka oto brandaları diğer markalara ait ürünlerden farklı kılan temel özellik içeriğinin diğer oto branda modellerine kıyasla farklı olmasıdır. Coptiauto marka oto brandalarda diğer oto brandalara kıyasla daha fazla miflon oran vardır. Coptiauto oto brandaların fiyatları diğerlerine kıyasla daha yüksek. Çünkü bu oto brandalarda miflon oranı yüzde 70’i bulmaktadır. Daha ucuz marka ve modellerde ise bu oran sadece yüzde 20 ila 30 arasında değişmektedir. Miflon oranının yüksek olması Coptiauto oto brandalarının daha yumuşak bir dokuya sahip olmasını sağlıyor. Böylece aracınızın boyasının çizilmesini önlüyor. Ayrıca Coptiauto marka oto brandalar diğer markalara nazaran daha kalın olduğu için yırtılmaz ve uzun süre dayanır. Demircioğlu Oto Aksesuar Marketi’ndeki Coptiauto branda fiyatları arabaların boyutlarına göre değişkenlik göstermiş olup 283 TL’den başlayarak 424 TL’ye kadar ulaşmaktadır. Demircioğlu Oto Aksesuar Marketi’nden alışveriş yapmanız halinde taşıma çantasını da hediye olarak elde edebilirsiniz.

Coptiauto Oto Brandaları Kullanırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Coptiauto oto brandaları kullanırken bazı noktalara dikkat etmeniz gerekir. Kullanma talimatına uuygun olarak kullanmanız durumunda ürünleri uzun süre kullanabilir, maksimum verim alabilir ve aracınızı dış etkenlerden koruyabilirsiniz. Coptiauto oto brandaların temel işlevi aracınızı su, güneş ışınları ve sert maddelerin etkisinden korumaktır. Oto brandayı kullanmadan önce aracınızı temizlemeniz ve kuru olmasına özen göstermeniz gerekir. Bunun ardından oto brandayı aracın ön tarafından arka tarafın doğru sermeniz gerekir. Brandayı lastikle tampona geçirerek örtme işlemini tamamlamış olursunuz. Ancak aracınızı yeni aldıysanız veya yeni boya yaptırmışsanız oto branda kullanımı için 3 aylık bir sürenin geçmesini beklemeniz tavsiye edilir. Coptiauto oto brandaların dikişsiz olması boyanın çizilme ihitimalını de ortadan kaldırır. Brandayı çıkarma işlemini de aynı şekilde önden arkaya doğru yapmanız lazım. Dikkat etmeniz gereken bir diğer önemli nokta da brandanın dış yüzeyinin kirlenmesidir. Coptiauto oto brandanız belli bir süre sonra krilendiğinde yıkayıp kuruttuktan sonra tekrar kullanmanız tavsiye edilir.

Coptiauto Oto Branda Modelleri

 

Coptiauto oto branda modelleri farklı özelliklere göre sınıflandırılmıştır. Coptiauto brandalar neredeyse her marka ve model için ayrı ölçülerde üretimiştir. Demircioğlu Oto Aksesuar Marketi’nde bulabileceğiniz Coptiauto branda modelleri arasında Audi (A2, A3, A4, A6 Fino, A8, Roadster vs.),BMW (Z3, Z4, 3,5,6,7 serisine ait modeller vs.), Fiat (Egea, 500L, Stilio, Sedici, Fiorino, Doblo, Palio vs.), Ford (Focus, Turneo, Connect, Fiesta, Cabrio, Modeo, Mustang vs.), Chrysler (Daytona, Saratoga, Sebring, Vision vs.), Porsche (Carrea, 911, 959, Cayman, Boxter vs.), Hyundai (Tucson, Landra Getz, Sonata, Elantra, Accent vs.), Land Rover (Discovery), Dacia (Sandero, Logan, 1.6 St.Wagon), Renault (Megane, Clio, Captur, Fluence vs.), Peugeot (305, 306, 307, 308, 406, 504, 505 vs.), Toyota (Corolla, Yaris, Avensis, Camry vs.) ve daha birçok markaya ait farklı modellere uygun ölçülerle üretilmiş oto branda çeşitleri mevcuttur. Her marka ve modeldeki arabaya uygun Coptiauto oto brandaları Demircioğlu Oto Aksesuar Marketi’nden satın alabilir, uygun fiyat avantajından faydalanabilirsiniz. 

 

Coptiauto Özel Üretim Oto Branda Blog Sayfamız

Diğer Branda lara Nazaran Daha Kalın Daha Etli Müflon Yoğunluğu Daha Fazla Olan Daha Uzun Ömürlü Bir Branda Olup Sürekli Olarak Branda Kullanan Müşterilerimize Önerebileceğimiz Lüx Bir Üründür.Bu Ürünün Hemen Hemen Tüm Modellerini Sitemizde Bulabilir Satın Alabilirsiniz.Her Aracın Farklı Bir Ölçüsü Vardır. En Boy Yükseklik ,Bizdeki Oto Brandalar Ölçüye Özeldir Biz Araçların Ölçülerini Tek Tek Çıkartıp Satışa Açarız Bu Şekilde Sizin Sitemizde Aracınıza Özel Ölçü Ve Boyuttaki Brandayı Rahatça Bulabilmenizi Sağlamış Oluruz.Şimdi Gelelim Coptiauto Brandanın Hikayesine Bu Branda Aslında Müşerileri mizden Gelen Talep Doğrultusunda Yapıldı Kadıköy Bostancı Maltepe Sahil Şeridinde Oturan Bir Çok Müşterimiz Var Martılardan Dolayı Şikayeleri Vardı Binalardan Aşağı Ekmek Ve Simit Kırıntısı Vb Atıldığını Bu Kırıntılar Aracın Üzerine Geldiğinde Martılar Gagaları İle Yedikleri İçin Brandanın Hemen Delindiği Yönünde Şikayetlerdi Bunun İçin Bizde Üretici İle İrtibata Geçip Daha Kalın Ve Daha Etli Olan Bu Brandayı Bir Kaç Deneme Sonrası 2015 Yılında Yaptırdık Satışa Çıkartmadan Önce Denedik Diğer Brandalardan Daha Dayanıklı Olduğu Netleşmiş Oldu.


4fd9fbf0835f.html ed74388257f2