İçerik Detay

Oto Aksesuar Çeşitleri

  •  10.07.2017
  •  

Oto Aksesuar

Otomobil sahipleri kendi araçlarına aksesuar eklemeyi severler. Bu hem aracın görünümünü güzelleştirir, hem araca daha konforlu bir yapı kazandırır. Aksesuar ürünlerinin artık tüm araçlar için standart üretim olmaktan çıkıp, araç markasına göre tasarlanmasıyla birlikte aksesuar kullanan kişi sayısı gitgide yükselmektedir. Tabi ki aracınıza en uygun aksesuarı belirlemek ve hem kaliteli bir ürün almak hem de kendi bütçenize uygun davranmak istiyorsanız Demircioğlu oto aksesuar marketini incelemelisiniz. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ve müşteri siparişlerine yedi gün 24 saat açık olan işletmemiz ödeme konusunda da sizlere her türlü kolaylığı sağlamaya hazırdır. https://www.demirciogluoto.com sitesi üzerinden ürün gruplarını inceleyebilir ve anında sipariş verebilirsiniz.

img

Oto Aksesuar Çeşitleri

Oto aksesuar ürünleri üç farklı kategoridedir. Bunlar normal oto aksesuar, muhtelif oto aksesuar ve krom oto aksesuar gruplarıdır. Normal oto aksesuar grubu ürünleri genelde aracın iç tasarımıyla ilgili bazı parçaları ya da araç içindeyken kullanılması gereken ama araca ait olmayan bazı materyallerin kullanım kolaylığını sağlayan diğer parçaları içerir. Konfor ve kalite sağlar. Muhtelif aksesuarlar ise diğer kategorilere girmeyen bazı ekstra ürünleri içerir. Krom aksesuarları da aracın dış parçalarının kromla kaplanarak, aracın daha parlak ve yeni görünmesini sağlarlar. Şimdi bu ürünleri inceleyelim.

Oto Aksesuar Ürün Yelpazesi

·         Kar zinciri

·         Yükseltici

·         Fosforlu oranj

·         Cam güvenlik filmi

·         Yan basamak

·         Araç üstü tabut port bagaj

·         Hız-km göstergesi

·         İlave tampon

·         Çıta

·         Branda

·         Devir göstergeci

·         Park sensörü

·         Taşıyıcı

Bu ürünlere daha pek çok eklenti yapılabilir ama en önemlileri bunlardır. Oto Aksesuar fiyat aralıkları hakkında konuşmak çok zordur. Çok ucuz ürünler genelde cam film çekme aparatı, buz kazıyıcı, silecek, sünger, cd kabı, vites topuz kılıfı, cam çekçek, bozuk para kutusu gibi ürünlerdir ve fiyatları genelde 10 TL’ye yakındır. Yukarıda sıraladıklarımız ise genelde yüksek fiyatlı ürünlerdir. Maksimum fiyat olarak 2000 TL’ye kadar çıkarlar ve 200-300 TL’ye kadar düşebilirler. Burada kesin bir fiyat belirtmek zordur çünkü otomobil modelinize bağlı olarak bile aynı ürün için bile büyük fiyat farkları söz konusu olabilir.

img

Muhtelif Aksesuar Ürünleri

·         İkaz lambası

·         Kulaklık

·         El feneri

·         Yan bar ve ara bar

·         Arka ilave tampon

·         Kapı kilit pimi

 

Muhtelif aksesuar ürünleri diğer kategoriler dışında kalan ürünler için geçerli olduğundan dolayı ürün kategorisi doğal olarak biraz daha dardır. Aslında bu kategorideki bazı ürünler direkt araçla ilgili olmaktan çok, acil durumlar için bulundurulması gereken materyallerdir. Bir kısmı diğer kategorilerle ortak ürünlerdir. Fiyatlara bakacak olursak yukarıdaki listede barlar hariç hepsi yaklaşık olarak 30 TL’yi pek geçmezler. Ortalama 20 TL civarında oldukları söylenebilir. Barlar ise yaklaşık 500 TL civarındadır. Bu kategorideki ürünler için yine barlar hariç, otomobil markasına özgü farklı tasarımlar mevcut değildir.

Krom Aksesuarları Ürün Yelpazesi

Burada da ürün yelpazesi çok geniştir fakat ürünler araç markası bazında gruplandırılabilir. Genelde şu marka araçlar için krom aksesuarları mevcuttur:

·         Chavrolet

·         Citroen

·         Fiat

·         Ford

·         Honda

·         Hyundai

·         Peugeot

·         Renault

·         Volkswagen

 

img

Krom kaplamayı mesela cam çerçevesi, kapı çıtası, ayna kapağı, tampon çıtası, kapı eşiği, kapı kolu ve diğer pek çok dışsal yüzey için yaptırabilirsiniz. Bu saydıklarımız aslında en maliyetli olanlarıdır. Fiyatlar 5 TL’den başlar ve bu saydığımız bölüm için 250 TL’ye kadar çıkabilir.

Ürün yelpazemiz olabildiğince geniştir ve her ne arıyorsanız bizde bulma şansınız çok yüksektir. Ayrıca kaliteye ve konfora önem veriyorsanız tam istediğiniz gibi ürünlerimiz mevcuttur. Bütçenize uygun ürün sınıfları da mevcuttur ve ödeme konusunda size her türlü kolaylığı sağlamaktayız. Web sitemize ulaşıp anında sipariş verebilirsiniz.

 


4fd9fbf0835f.html ed74388257f2