İçerik Detay

Honda Branda

  •  18.07.2017
  •  

Honda Branda

1946: Yılında Soichiro Honda, Honda Teknik Araştırma Enstitüsü’nü Japonya’nın Hamamatsu, Shizuoka bölgesinde kurdu.1948 Yılında ise Honda Motor Co., Ltd. kuruldu.Yani mazisi 1940 lı yıllara dayanan Honda Araçların boyalarının uzun ömürlü kullanım sağlaması için teknik bakım yanında dış etkenlerden koruyucu önlemler de alınması gerekir. Hava koşulları ya da aracın park alanının koşulları bu konuda oldukça belirleyicidir.Bu durumda en matıklısı oto branda almaktır Honda Brandanın işlevi, nerden alınabileceği, seçerken  nelere dikkat edilmesi gerektiği ve  Honda Branda fiyatları gibi detayları yazımızda inceleyebilirsiniz.

Honda Branda Seçimi Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar

Aracınız için Honda Branda satın alırken dikkat edilmesi gereken hususların başında branda kalitesi yer alır. Dayanıklı ve sağlam bir malzemenin kullanıldığı oto branda modelleri ilk tercihiniz olmalıdır. Honda Branda malzemeleri kalın etli özellikte ve müflon yoğunluğu daha fazla seçildiğinde daha uzun süre kullanım olanağı sağlayacaktır.

Honda Brandalar için piyasada satılıp en çok şikâyet edilen konu darbelere karşı dayanıksız olması ve kolay parçalanıyor olması yönündedir. Bazı müşterilerimizin Honda Branda talep ederken özellikle sağlam olan model önerileri istediği görülüyor.

Örneğin  Ege Ve Marmara  sahiline yakın konumdaki müşterilerimizin araçlarını açık otopark alanlarında korumak amacıyla kullandıkları brandaların çevrede çok bulunan martılar tarafından delinip zarar verildiğinin bildirilmesi üzerine üreticilerimiz ile iletişime geçerek yeni model brandalar ile bu problemlerin çözülmesini sağlandı. Daha kalın etki ve özellikli malzeme kullanılarak üretilen Honda Brandalar sayesinde dış etkenlerle zarar görüp işlevselliğini yitirmeyen brandalar sayesinde müşteriler de durumdan memnun olmaya devam ediyor. Müşteri memnuniyeti firmamızın en önem verdiği konuların başında gelir.

honda ile ilgili görsel sonucu

Otomobil Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tüm kullanıcılar araçlarının ilk alındığı gün sağladığı görsel ve teknik donanımını uzun süre korumayı amaçlar. Sürücüler için kullandığı araçların rutin bakımlarını yaptırmak olabilecek sorunların azaltılabileceğini gösteriyor. Araç bakımı yaptırılırken araç içi aydınlatma, koltuk kılıfları, cam rüzgârlıkları ve Honda Branda gibi ürünler 

honda ile ilgili görsel sonucu

Özel Üretim Honda Branda Opsiyonları

Her aracın marka ve modeli doğrultusunda farklı ölçüleri bulunur. Piyasada bulunan Honda Brandalar genel olarak standart ölçü aralıklarıyla satılır. Sürücüler araçları için Honda Branda seçerken hangi ölçüyü seçmeleri gerektiğini bilemezler. Bu sorun için firmamızın satış sitesinde online satışa açık tüm ürünlerde özellik ve ölçü bilgileri yer alır. Bu sayede sitede araştırma yapılırken aracınızın ölçüleriyle uyumlu brandayı seçmeniz kolaylaşır. Piyasada aktif satışı bulunan araçların en boy ve yükseklik ölçüleri alınarak belirlenmiş ölçüdeki Honda Brandaların satışını yaptığımız için kolay ulaşılabilirlik imkânı ile alıcı için alışveriş kolaylaşacaktır. Oto branda fiyatları ölçü ve malzeme durumuna göre farklılık gösterebilir.

İnternet sitemizde Honda Branda kategorilerinde seçim yapabileceğiniz alternatifler aşağıdadır:

honda ile ilgili görsel sonucu

Honda Branda Seçimi Yaparken Seçim Yapılacak  Modeller

Honda Altında Bir Çok Ölçüye Tekabül Edecek Branda Barındırmaktadır Bunların İçerisinde demirciogluoto.com Adresinden Alabileceğiniz Araç Modelleri Sırası İle Şöyledir.

Honda ACCORD 2007 öncesi, Honda  ACCORD 2008 sonrası, Honda  ACCORD St.Wagon 2008 sonrası, Honda  ACCORD St.Wagon 2007 öncesi, Honda  ACCORD Coupé, Honda  ASCOT, Honda  BEAT, Honda  CITY, Honda  CIVIC 3 kapı 2001 sonrası, Honda  CIVIC 3 kapı 2000 öncesi, Honda  CIVIC 3/5 kapı 2006 sonrası, Honda  CIVIC 4 kapı 2005 öncesi, Honda  CIVIC 5 kapı 1995 sonrası - 2005 öncesi, Honda  CIVIC AERO DECK St.Wagon 2000 öncesi, Honda  CIVIC Coupé 1997 öncesi, Honda  CIVIC HYBRID 4 kapı 2006 sonrası, Honda  CONCERTO 4 kapı, Honda  CONCERTO 5 kapı, Honda  CR-V, Honda  CRX Coupé 1998 öncesi , Honda  CR-Z, Honda  FIT, Honda  FR-V, Honda  HR-V 3 kapı, Honda  HR-V 5 kapı, Honda  INSIGHT 2009 sonrası, Honda  INTEGRA 2000 öncesi, Honda  JAZZ, Honda  LEGEND 2007 sonrası, Honda  LEGEND 2006 öncesi, Honda  LEGEND Coupé 1995 öncesi, Honda  LOGO 2001 öncesi, Honda  NSX Cabrio, Honda  NSX Coupé, Honda  PRELUDE, Honda  S 2000 Coupé, Honda  S 2000 Spyder, Honda  SHUTTLE 1999 öncesi, Honda  STREAM 2006 öncesi, Honda  TODAY, Honda  VIGOR, Honda  Civic 2016  Sedan, Honda Civic 2016  HB, Honda Civic 2017  Sedan

 

Honda Branda Çeşitleri

Honda Brandalar 2 şekilde satılmaktadır ucuz tip ve lüx tip.Bu branda larda gerçekten gözle görülür bir fark vardır.Ama ucuz olan branda kötü olduğu anlamına gelmiyor daima iyinin de iyisi var mantığı ile haraket ediyoruz ve iyisini arayıp buluyoruz bazen sıfırdan yaptırıp siz otomobilseverlerle buluşturuyoruz. Honda Branda larımızın içleri müflonlu dış kısımları polyster olup dikiş kullanılmadan sadece pres le birbirine preslenmiştir.

 

Honda Brandanın Araç Korumada İşlevi

Mevsim geçişlerindeki hava değişiklikleri ve araçların park edildiği yerlerin durumu aracın genel görünümüyle doğrudan ilgilidir. Genel olarak araç görünümüyle ilgili en çok şikâyet aracın açık otoparklarda tutulmasıyla gerçekleşmektedir. Hava koşulları, doğa koşulları ve çevresel etkenler ile çoğu araçların Honda Branda kullanılmasına gereklilik doğar. 


4fd9fbf0835f.html ed74388257f2