İçerik Detay

Oto Güneşlik Ve Perde

  •  29.05.2017
  •  

OTO GÜNEŞLİK VE PERDE

         Yaz aylarının gelmesi ve küresel ısınmanın getirdiği olumsuzluklar, hızlı kentleşme dünyamızın iklimini değiştirmekte ve sıcakların artmasına yol açmakta. Bu mevsim değişikliği ve artan sıcaklık otomobillerin ön camına nüfuz etmekte,koruyucu kullanılmayan bir ön cama temas eden aşırı güneş ışığı araçlarınızın ön konsollarının, ön deri ya da kumaş koltuklarının deformasyonuna ve zamanla aracınızın değerinin azalmasına neden olmaktadır.

img

 

         Vantuzlu Öncam Güneşliğinin Aracınıza  Faydaları

         Firmamızda bulunan mavi renk metalize oto ön cam araba güneşliği vantuzlu modeliyle sizlere pratiklik sağlayacak ve aracınızın ön panelinin daha uzun ömürlü olmasını sağlayacaksınız.  Aracınızın ön camı için çok çeşitli  karton oto güneşliği    bulabilirsiniz. Ancak Demircioğlu Öncam Güneşlik Perdeleri ile hem tasarımı çok şık hem de kullanımı kolay, taktıktan sonra defalarca düzeltmenize ihtiyaç duymayacağınız ve ön panelin her yerini saran metalize perdeye sahip olacaksınız. Üstelik 9.91 TL gibi bir fiyat seçeneği ile aracınızda bulunması adeta zorunlu olan ürünü alabileceksiniz. Kullanımı hem pratik hem de kolaydır. Kullanım sonrası katlayarak en minumum boyuta getirerek saklayabilirsiniz.

         Ön Cam Metalize Güneşlik Perde Nikel

 

         Yaz aylarında sıcaklığın kimi zaman 45 derece üzerinde seyrettiği zamanlarda çocuğunuz kadar değerli aracınızın direksiyon ve torpido gibi panellerini korumanız artık çok kolay. Demircioğlu olarak sizlere 7 TL gibi uygun bir fiyata ön cam metalize nikel güneşlik koruyucuyu sunmaktayız. Şık olarak tasarlanmış araç güneşliğinin dış yüzeyindeki aliminyum yansıtıcılar ile yakıcı güneş ışınlarının en üst derecede ön cam dışına yansıtılması görevi görürler.  Özellikle ön cam güneşliği kullanılmayan araçlarda, direksiyon tutmanın ateş topunu tutmakla benzer olduğu, araç içinin dayanılmaz derecede sıcak havanın hapsedilmiş olduğunu görmektesiniz. Sitemizden temin edeceğiniz bu oto güneşlik aksesuarıyla hem kendi sağlığınızı hem de direksiyon, torpido, ön konsolların deforme olmasının önüne geçececek ve uzun yıllar yıpranmadığına şahit olacaksınız.

 

 

 

         Demircioğlu’nda Hangi Çeşit Güneş Koruyucu Oto Cam Perdeleri Bulunur?

         Firmamızda sıcak güneş ışınlarından koruyucu olarak sadece ön cam perdeleri bulunmaz. Araç arka Trapezleriniz için vantuzlu siyah renk güneşlik perde, yan camlarınıza özel siyah düz güneşlikler vantuzlu seçenekleriyle mevcuttur. Standart boy ön camlar için kırmızı renk severler için kırmızı renk, mavi severler için mavi balon güneşlik perdeyi de sizlere sunmaktayız. Ayrıca arka camlara özgü güneşlik arka cam takmatik ikili çubuk ile güneşliklerinizi sağlamlaştırmanızda sizlere yardımcı olacaktır. Kan kırmızısı Türk Bayrağımızı sadece ruhumuzda değil aracımıza da yansıttık. Ön cam desenim Türk Bayrağı olsun diyenler için Bayrak motifli ön cam koruyucumuz tam size göre olacaktır. Deniz motifli ürün tercih edenler için arka cama özel yelken desenli trapez modellerimize de bakmanızı tavsiye etmekteyiz.

 

 

         Firmamızın yalnızca direksiyon ve kaportanın korunmasını önleme hedefi bulunmamaktadır. Aynı zamanda yan camlar için özel tasarlanmış otomatik makaralı siyah güneşlik aksesuarı ile hem koltuklarınızın deforme olmasını hem de yakıcı derecedeki sıcaklığın araç içerisine yanlardan girmesine engel olacaksınız. Bu sayede araç içerisindeki sera etkisi yaratan bunaltıcı sıcaktan da kurtulmuş olacaksınız.

img

 Araca Uygun Ön Cam Güneşlikleri

 Demircioğlu firması olarak çok geniş yelpazede güneşlikler bulabilirsiniz. Otomobilleriniz için 60x130 cm ölçülerinde standart kalıp ürün almanızı tavsiye etmekteyiz. Minübüs, Jeep, SUV araçlarınız için özel tasarlanmış Büyük Boy ön cam güneşlik perdeleri sitemizden rahatlıkla temin edebilirsiniz.

Ön cam güneşliklerinizi perdenin alt kısmından başlayarak camı tamamen kapatınız ve üst kısımlarından vantuz ile yapıştırarak kullanın. Alacağınız oto cam aksesuarları için Akbank ve Vakıfbanka 9 taksit imkanınız bulunmakta iken diğer kartlar için peşin alma seçeneğiniz ve ayrıcalığınız bulunmaktadır.

 

 

 


4fd9fbf0835f.html ed74388257f2