İçerik Detay

Oto Cam Filmi

  •  19.05.2017
  •  

DEMİRCİOĞLO OTO CAM FİLMİ

Demircioğlu Oto Artık Türkiye’nin Her Yerinde Sizlerle

Demircioğlu Oto İstanbul’da yaklaşık 50 yıllık bir geçmişe sahip olan köklü bir firmadır. Firmamız kaliteli hizmet anlayışı ve orijinal ürünleri ile sarsılmadan günümüzde de hizmet vermeye devam etmektedir. Güler yüzlü hizmetimiz, kaliteli ürünlerimiz, uygun fiyat avantajımız ile İstanbul’da hizmet vermekte olan firmamız e-ticaret sitesi açarak hizmetlerini ülkemizin bütün bölgelerine de taşımayı hedeflemektedir. www.demirciogluoto.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz Demircioğlu Oto ürünlerine Türkiye’nin her yerinden ulaşabilirsiniz. Oto aksesuar çeşitleri, dış araç donanımı, oto yedek parçaları ve oto bakım ürünleri gibi geniş yelpazeye sahip ürün çeşitlerimiz için otomobiliniz için tercih edeceğiniz her türlü ürüne kolayca erişebileceksiniz. Aynı zamanda her marka otomobilinizin her modeline özgü ürünleri de rahatlıkla bulabileceksiniz.

Demircioğlu Oto İle Aradığınız Ürünler Artık Kapınızda

Demircioğlu oto internet adresinden alışveriş yapabilmeniz için öncelikle sitemize üye olabilirsiniz. Üye girişi yaparak aradığınız ürünü kredi kartı, havale, EFT, posta çeki gibi ödeme yöntemlerini kullanarak satın alabilirsiniz. Sipariş ettiğiniz kısa sürede kargoya verilerek adresinize ulaştırılır. Elinize ulaşan ürünle ilgili yaşayacağınız tüm sıkıntılarda ürününüzü 7 iş günü içerisinde faturası ve orijinal kutusu ile iade edebilirsiniz.

Demircioğlu Oto Cam Filmi Ürünler,

Oto cam filmi, otomobilinizin camının kırılmalara, güneşten gelen ışınların azaltılmasında ve çizilmelere karşı dayanıklı olmasını sağlamanın yanı sıra otomobilin içerisinde özgür bir biçimde hareket etmenizi sağlamaktadır. Demircioğlu Oto olarak cam filmi konusunda kaliteli ürünlerimiz sayesinde aracınıza rahatlıkla cam filmi uygulayabileceksiniz. Cam filmi, cam film ekipmanı, çizilmez cam ekipmanı, normal cam filmi, far filmi gibi pek çok ürün satışta yer almaktadır.

Demircioğlu Oto Cam Filmi Fiyatları

Oto cam filmi, araç sürücüsünün talebine göre ayarlanmakta açık, orta ve koyu renklerde ayarlanmaktadır. Cam filmi numaraları açıktan koyuya doğru numaralandırılmaktadır.

Oto cam filminin kaliteli olması uzun ömürlü ve kullanışlı olabilmesinin ön koşuludur. Ürünün doğru şekilde uygulanması ve doğru şekilde bekletilmesi istenilen performansın alınabilmesini sağlamaktadır. Demircioğlu oto olarak satışını yaptığımız cam filmi ve cam filmi çekme ürünleri üstün kalitesi ile uzun ömürlü kullanımınız için hizmetinize sunulmuştur.

Demircioğlu olarak satışını yaptığımız oto cam filmi fiyatları 10 TL ile 18 TL arasında değişen fiyatlar ile satışa sunulmaktadır. Dilediğiniz cama uygulayabileceğiniz kaliteli cam filmi ürünümüzü uygulama yapacağımız alana uygun olacak sayıda sipariş verebilirsiniz.

Oto Cam Filmi Fiyatları

Üstün çizilmezliği ve güneş ışınlarını kırmadaki yüksek başarısı ile çok rağbet gören cam filmi fiyatları uygun rakamlarla Demircioğlu oto bünyesinde satılmakta hem de uygulaması yapılmaktadır. Orijinal ürünler bir tıkla kapınıza ulaştırılmakta ve hizmetinize sunulmaktadır. Fiyatlar ve ürünler hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek adına 0 216 339 45 95 numaralı telefonumuzdan arayarak ya da info.demirciogluoto.com adresinden mail yolu ile bilgi alabilirsiniz. İstanbul’da ikamet etmekte olan müşterilerimiz ayrıca firmamıza bizzat uğrayarak da detaylı bir bilgi alabilirler. Kampanyalarımızı takip edebilmek veya indirimlerimizden faydalanmak için yayımladığımız e- bülten’e üye olabilirsiniz.

 

Oto Cam Filmi Blog Sayfamız

Oto Cam Filmi Aracınızın Camlarına Uygulanan Koyu Renkli Yapıştırma Jelatin Şeklinde Şeffaf Olup Koyuluk Derecelerine Sahip Bir Ürün Olarak Kısaca Tanımlayabiliriz.Bu Uygulama Genelde İnsanları Meraklı Bakışlardan Ve Güneş Işıklarından Korumak Adına Tercih Edilir.Bu Ürünleri Sadece Aracınızda Değil Ev ,İşyeri,Ofis ve Cam Olan Tüm Yerlerde Kullanılabilir.

Nacizane Tavsiyemizdir Bağlayıcılığı Yoktur 

Cam Filmi Alırken Dikkat Etmeniz Gereken Husus Şudur Eğerki Aracınıza Uygulayacaksanız Şayet Kesinlikle Çizilmez Dediğimiz Film Almanızdır.Çizilmez Denen Cam Filmleri Daha Esnek Daha Kalın Bi Ete Sahiptir.Demircioğlu Oto Olarak Şunu Söylemeliyiz Arka Ve Ön Camlarda Bombe Olduğu Olduğu İçin Ve Bu Kısımlarda Fön Makinası vb Kullanılması Gerektiği İçin Çizilmez Cam Filmi Föne Daha Yatkındır Ragle İle Üzerinden Geçerken Kalıp Almak İçin Filmin Kırılması Daha Az Olur Ve Daha Kolay Yön Bulur.Ama Normal Cam Filmi Dışardan Kalıp Alırken Yada İçerken Yapıştırırken Kırılma OLasılığı Daha Yüksektir.Ama Şunu Hemen Belirtiyim Çizilme Cam Filmi Demekteki Kasıt Filmin Çizilmediği Anlamına Gelmez Elinize Bir Tornavida Alıp Tabiykide Çizebilirsiniz Ancak Burda Önem Şudur Bu ürünler Normal Filmlere Göre Daha Uzun Ömürlü Olduğu İçin Renk Atmaz Yani Örneğin Normal Bir Film Araca Yapığınızda Yada Bol Günel Alan Bir Yere Yaptığınızda Yavaş Yavaş Renk Değiştirir ,Çizilmez Cam Filmlerinde Bu Durum Uzun Süre Kalıcılığını Korur.Normal Cam Filmlerini İse Genlede Ev, İşyeri Yada Ofiste Uygulamanızı Öneririm.


4fd9fbf0835f.html ed74388257f2