İçerik Detay

Oto Bakım Ürünleri

  •  17.05.2017
  •  

Oto Bakımında Demircioğlu Kalitesi

       Eğer sizler de arabasına değer veren, arabasını ömrünün uzamasını isteyen değerli araba kullanıcılarındansanız Demircioğlu tam size göre. Örneğin; arabam güzel koksun ve de ferah olsun derseniz E-jolly efsane aromalarla sizin hizmetinize sunulmuştur.

      Neden Demircioğlu oto bakım ürünleri?

   Ürünlere internet üzerinden kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ürünlerin kullanımıyla ilgili en ufak bir soruyu bile irtibat numaralarından bizlere ulaşarak sorabilirsiniz. Ürünlerimizi kullanıp da deneyimlerini paylaşan müşterilerimizin görüşlerine internet üzerinden ulaşarak ürünü almadan önce kapsamlı bir araştırma yapabilirsiniz.

      Peki en çok hangi ürünleri tavsiye ederiz?

    Bütün ürünlerimiz çeşitli müşterilerimiz tarafından satın alınmış ve denenmiştir. Bugüne kadar hiçbir ürünümüzle alakalı bir şikâyet duymadık; aksine beğenilerini ifade eden müşterilerimiz çok oldu. Örneğin; kilim koltuk kılıflarımızın çokça tutulması sonucu stoklarımızdaki ürünleri arttırdık. Her marka arabaya uygun olan bu kılıflar koltuklarınızın ömrünü arttıracaktır.     

img

       Dijital göstergeli park sen sörlerimiz ile artık şehrin dar sokaklarına araçlarınızı park etmeniz çok kolay olacaktır. Her çeşit araca uygun olan bu ürünün araca takılması da oldukça kolaydır. Herhangi bir ihtiyaç anında kısa sürede bir araçtan başka araca aktarımı kısa sürede yapılabilir.

       Araba tamir ustalarının vazgeçilmez ürünlerinden olan oto yedek parçaları da bizde mevcuttur.  Orijinal ve yan sanayi olarak ikiye ayırabileceğimiz her iki gruptan da milyonlarca ürünü içerisinde barındıran bu kategori ile artık yedek parça bulmanız çok kolay olacak. Tüm araba markalarının ürünlerine rahatlıkla ulaşabileceksiniz.

          Ürünlerimizi Kadıköy’de bulunan satış birimlerinden gelip almadan önce internette belirttiğimiz irtibat numaralarından stok durumunu öğrenebilirsiniz.

         Ürünlerimizin ISO kalite belgesi mevcuttur. Gönül rahatlığıyla ailenizle keyifli yolculuklara çıkabilirsiniz. Arabanızın ulaşabileceği maksimum konfor ve güvenliğe bizim ürünlerimiz sayesinde rahatlıkla ve ekonomik bir biçimde ulaşabilirsiniz. Aracınıza yapacağınız küçük yatırımlarla aracınızın ömrünü uzatarak ödemiş olduğunuz miktarların pozitif geri dönüşene siz de şahit olacaksınız.

      img

         Bayram geldiğinde veya tatile çıkma kararı alıp yollara düştüğünüzde ailenizin konforlu bir biçimde seyahat etmesini isterseniz firmamız tarafından satışa sunulan oto perdeleri tam size göre. Arabanızda ev konforuna sahip olmanızı sağlayacak, oldukça da şık olan bu perdelerle artık güneşten dolayı yolculuklardan vaz geçmeye son. Sabahın erken saatlerinde sırf güneşten etkilenmemek için yollara uykusuz çıkmaya da son. Her araba markasına ve modeline uygun olan bu perdeler görünüşte küçük ama pratikte büyük değere sahip bir üründür.

         Aracınızın dış görünüşüne özen gösteren araç kullanıcılarından iseniz krom aksesuarlar tam size göre. Aracınızın albenisini arttıracak bu ürünlerle artık mahallenin yakışıklı arabası sizinki olacak. Hemen her parçanın üzerine kaplanabilen bu ürünle artık daha şık bir arabaya sahip olacaksınız. Hep hayalini kurduğunuz o muhteşem dış görünüşe artık ulaşmanız mümkün.

        Aracınızın olmazsa olmazı paspaslarınızı yenilemeyi düşünürseniz niken paspaslar tam size göre. Piyasadaki en kalın paspaslara bizim mağazamızdan ulaşabilirsiniz. Her türlü tozu ve kiri arabanızdan kolayca uzak tutacak bu ürünle artık aracınızı temiz tutmak artık çok kolay. Temizlemesi de oldukça kolay olan bu ürünle temiz ve güzel bir seyahate çıkmak sizin de hakkınız.

 

       Birbirinden şık tasarımlarıyla Demircioğlu kalitesinin şekle bürünmüş hali olan cd muhafaza kapları arabanızın asaletine asalet katacaktır. İstediğiniz dış tasarımına mağazamızda ulaşabilirsiniz. Her türlü araba markasına uygun dış tasarımları sizi büyüleyecek. Uzun yollarda sizlere yoldaşlık yapan en sevdiğiniz müzik dinleme listeleriniz artık güvenli muhafaza kaplarında olacak. Oldukça uygun fiyatlara elde edebileceğiniz bu ürünle çizilmiş, bozulmuş CD’lere son.  

 

Oto Bakım Ürünleri 

Oto Bakım Ürünleri Aracınızın Hem İçi Hemde Dışını Bazen Temizlemek Bazen Bakım Ve Parlatmak İçin Kullandığımız Sıvı Ve Katı Solisyonlar Olarak İsimlendirebiliriz.Dış Cila, Torpido Parlatıcı, Lastik Parlatıcı, Oto Şampuan, Sprey Boya, Oto Kokusu, Balata Temizleme, Jant Temizleme, Koltuk Temizleme, Tavan Temizleme, Motor Temizleme, Zift Temizleme, Böcek Temizlme, Buğu Önleyici, Buz Çözücü vb Bir Çok Uygulamayı Yaparak Kolayca Bu işlemleri Yapabilirsiniz.Bu işlemler İçin Herhangi Bir Ustaya Yada Birine Gitmenize Gerek Yok Kendiniz Kolayca Garajınızda Yada Otoparkınızda Bu İşlemleri Yapabilirsiniz.


4fd9fbf0835f.html ed74388257f2