Kapıda Ödeme Oto Aksesuar

  •  
  •  

Kapıda Ödeme Oto Aksesuar

 

Kapıda Ödeme Oto Aksesuar sistemi, Türkiye e-ticaret sektöründe son yıllarda kullanılmaya başlanan ödeme türlerinden biri olarak öne çıkıyor.Kapıda ödeme, halen internet üzerindeki alışverişlerde güvenlik konusunda endişesi olan, kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen veya havale işlemleriyle uğraşmak istemeyen tüketicilerin tercih ettiği sistemlerden biri olarak kabul edilmektedir.

 

Kapıda Ödeme Oto Aksesuar Sistemi Nedir?

 

Kapıda ödemeyi seçen tüketiciler, internet üzerinden herhangi bir ödeme işlemi yapmazlar. Kargo firması, ürünün bedelini kargo teslimatı sırasında demirciogluoto.com adına tahsil eder. Başka bir deyişle, tüketici ödemeyi kargoyu alırken kargoyu teslim eden kargo çalışanına yapar. İnternetten alışveriş  yapmak istemeyen tüketiciler, bu sistem aracılığıyla gene online olarak alışveriş yapabilmekteler.

 

 

Kapıda Ödeme Oto Aksesuar Neleri Satın Alabilirsiniz

 

Kapıda ödeme ile demirciogluoto.com adresinden kişiye özel hazırlatılan ürünler dışında ne isterseniz 100 TL ÜZERİ satın alabilirsiniz.demirciogluoto.com adresinde sepetinize ekleyerek toparladığınız siparişleri adres ve telefon bilgilerinizi girerek kapıda nakit ödeme seçeneğini seçtikten sonra demirciogluoto.com satış  temsilcisi tarafından aranarak sipariş teyit alınır.Sizden onay alındıktan sonra sipariş işleme alınarak sipariş hazırlama ve kargolama süreci başlar.Bu süreçte üye olarak sipariş verirseniz siparişlerim bölümünden siparişinizi takip edebilir kargo aşamaları vb takip edebilirsiniz. Ancak üye olmadan sipariş verirseniz sipariş sorgulama ekranına sipariş numaranızı girerek takip işlemlerinizi yapabilirsiniz.

 

 

Kapıda Ödeme Oto Aksesuar Ödeme Seçenekleri

 

Şu an için kapıda sadece nakit ödeme alınmaktadır.Bunun dışında bir ödeme seçeneği bulunmamaktadır.

 


4fd9fbf0835f.html ed74388257f2