İçerik (Liste)

Oto Aksesuar WHATSAPP KANALIMIZ YAYINDA!

 •  8.11.2023
 •  

Oto Aksesuar Whatsapp Kanalımız Açıldı

Türkiye’nin en yenilikçi Oto Aksesuar Firması Olan Demircioğlu Oto olarak biz de WhatsApp kanaldayız.

https://whatsapp.com/channel/0029Va7yGpcATRSkJ0KvZz32

Bildirimleri açmayı unutmayalım!

Detay

Otomobil Araç Güneşliği Promosyon

 •  1.06.2022
 •  

Otomobil Araç Güneşliği Promosyon Ürünler İçin Toptan Fiyat talep edebilirsiniz.Kolisi 60 adet olan metalize güneşlikler sert malzemedir piyasa şartlarında kullanabileceğiniz en uygun ve kaliteli ürünleri satmaka olan firmamız 1995 yılından bugüne baskısız olarak promosyon ön cam güneşliği ürünlerini değerli şirketlerimize temin tedarik hizmeti vermektedir.

Detay

Renault Clio 4 Branda Fiyatları Ve Kalite

 •  11.05.2022
 •  

Renault Clio 4 Branda ,Renault Clio 4 hb kasalar için uygun olan bu branda ürünlerimizle yaz kış aracınızı koruyarak kolayca önlem alabilir aracınızı güzelce koruyabilirsiniz.Renault Clio 4 aracınız için branda satın alırken dikkat etmeniz gereken hususlarda aşağıda bi kaç başlık halinde size sunacağım. Renault Clio 4 Oto Branda Faydaları,Oto Branda ürünleri aracınızı kış mevsiminde yağmurdan tozdan çamurdan hertürlü oluşabilecek etkenlerden maximum oranda koruma sağlar.Özellikle kuş pislikleri yada martı vb belirli bir süre aracınızda kalır ve siz farketmezseniz aracın boyasına zarar verebilir sadece bu yüzden bile oto branda satın almanız gerekmektedir.

 

Detay

HGS Etiket Kabı

 •  14.04.2022
 •  

Yeni Tiplere Uygun Geniş Hgs Kabı , aracınızın ön camına yapıştırılır.Üzerinde bulunan çift taraflı bant sayesinde pratik şekilde monte edilir. Hgs Kabı Nerede Satılır Ürün çift taraflı bant sayesinde cama sıkıca  tutunur Son derece pratik ve kullanımı  kolaydır Kullanılan malzeme: PVC Ayrıca içine örnek olarak bir kağıda tel nosu yahut farklı vb bir not yazıda yazarak makasla keserek ürün içine koyabilirsiniz Ürün Çapı 11,5cm x 4,5 cm dir

Detay

3d Paspas

 •  29.04.2017
 •  

Araca Özel 3D Oto Paspas Seti Ürün Sadece Seçeceğiniz Araca Uyumludur. Sipariş Verirken Doğru Araç Modeli Seçmeye Dikkat Ediniz. Renk : SİYAH YADA BEJ SEÇİMLE BELİRTİNİZ Koku Yapmayan Kaliteli Malzemeden Üretilmiştir. Kendini Salmaz İleride Şekli Bozulmaz. Kaymaz Yüzeye Sahiptir. Sabitleme Yuvalarına Sahiptir. Aracınızın Modeline Birebir Özel Olarak İmal Edilmiştir. Kenarlarında Yüksek Bariyerleri Vardır. Havuzlu Bir Yüzey Tasarımına Sahiptir. Aracınızın Döşemesine Su , Toz,Çamur Gibi Kirlerden Korur. Su İle Kolayca Temizlenir. Araca Göre Özel Sol Ayak Dayama Dili Ve Pedal Altına Giren Şekliyle; Sürüş Güvenliğini Temin Eder. Arka Paspaslar 2 Parçadan Oluşur Ürün İsminde Yazan Araca Özel Olarak Gönderilecektir. Başka Araclara Uymaz. Araç Modeline Ait Kalıba Bağlı Olarak Bazı Modellerde Şaft Üstü Bulunmaz

Detay

Bagaj Havuzu

 •  29.03.2017
 •  

Bagaj Havuzu Otomobilinizin Bagajını Dış Etkenlerden Korumaya Çalışan Bir Otomobil Bagaj Koruma Ürünüdür.Her Aracın Kendine Özel Bagaj Ölçüsüne Özel Bir Kalıbı Vardır Ve O Araçtan Başka Bir Araca Uymaz.Sizde Eğer Aracınıza Ve Temizliğe Önem Veriyorsanız Demircioğlu Oto Dan Satın Alacağınız Bagaj Havuzları Sayesinde Aracınızın Bagajını İlk Günkü Gibi Temiz Bi Halde Saklayabilirsiniz.

 

Detay

Torpido Kaplama

 •  18.05.2017
 •  

Torpido Kaplamalar Aracınıza Ayrı Bir Hava Katan Tamamen Görselliği Öne Çıkaran Gerçekten Şık Bir Uygulmadır.Araca Göre Özel Olarak Üretilen Torpido Kaplamalar Aracınızın Belirli Bölgelerine Yapıştırılarak Aracınızı Farklı Bir Görünüm Kazandırır.Bu Sayede Değişik Şık Bir Görünüme Otomobil Görünümüne Sahip Olursunuz.

Detay

Oto Vantilatör

 •  18.07.2017
 •  

Oto Vantilatör 1800 Lü yılların sonuna doğru Schuyler Skaats tarafından keşfedilen İlk elektrikli vantilatör Amerika Birleşik Devletleri'nin New York şehrinde bulunan "Crocker and Curtis Electric Motor Co." isimli şirketin mühendisi olan Schuyler Skaats tarafından icat edilmiştir.Sağa sola dönebilir özellikte olup Değişik çap ve ölçülerde çeşitleri mevcuttur.Aracınzın çakmağından alacağı ceryan ile çalışır ve hatta usb girişi ile çalışabilen modelleri de mevcutur demirciogluoto.com adresinden bu ürünün ister 12 Volt Vantilatör İsterseniz 24 Volt Vantilatör enerjiyle çalışabilen vantilatör alabilirsiniz.

Detay

Krom Aksesuar

 •  25.05.2017
 •  

Krom Aksesuar Ürünleri Aracınızın Genelde Dış Aksamına Uygulanan Genelde Kaplama Şeklinde Parlak Bazı Ürünlerde Metal Krom , Bazı Ürünlerde İse Abs Plastik Üzeri Krom Kaplama Şeklinde Uygulanan Aracı Çok Şık Gösteren Bir Dış Oto Aksesuar Ürün Grubudur.Hemen Hemen Her Parçanın Üzerine Krom Kaplama Olduğu Düşünülürse Oldukça Geniş Bir Ürün Yelpazesine Sahip Sektörümüzün Güçlü Kalemlerinden Biridir.

Detay

Çift Taraflı Bant

 •  26.07.2017
 •  

Çift taraflı bantlar günlük yaşamımızda artık vazgeçilmezlerimizden biri olmuştur.Hemen hemen heryerde kullanacağımız bu ürünler oto aksesuar mağazalarında satılmaktadır.Çift taraflı bant otomobilinizde,ev,işyeri,ofis ve hatta okul işlemlerinizde kullanabileceğiniz çeşitleri bünyesinde barındırmaktadır.Sitemizden demirciogluoto.com adresinden online sipariş vererek satın alabilirsiniz bu ürünler genelde 5 metrelik yada 10 metrelik paketler halinde satılır bunun dışında da ebatlar vardır ancak o ebatlar sanayi tipi kullanımda kullanılır.

Detay

Direksiyon Kılıfı

 •  25.07.2017
 •  

Dikme Direksiyon Kılıfları da isim aynı olabilir bir çok modeli vardır nedir bu modeller tabiyki ürün malzeme kalitesi bi bakıyosunuz firma dikme direksiyon kılıfı diye satışa ürün açıyor ama çok düşük fiyat başka bir sitede ise gene dikme direksiyon kılıfı diye geçip daha pahalı ürün geçmektedir.Bunu hiç çekinmeden site yöneticisine sorunuz ürün kalitesi hakkında bilgi isteyin demirciogluoto.com dan alacağınız dikme direksiyon kılıfları piyasada ki basit ürünlerle karşılaştırılamayacak kadar kalitelidir.Ayrıca İpli Direksiyon Kılıfı dediğimiz çok kolay ve basitçe monte edebileceğiniz sarmalı direksiyon kılıfı dediğimiz ürünler kullanıcılar tarafından çokça tercih edilmektedir.Bunun başlıca sebebi sarmalı direksiyon kılıfı fiyat olarak çok uygun bi şekilde satılmaktadır. Vantilatör,

Detay

Oto Bagaj Ekipmanları

 •  16.05.2017
 •  

Uzun ve Kısa Seyahatleriniz İçin Vazgeçilmez Bir Ürün Grubudur.Bazen Yük Taşımak İçin Bagaj, Bazen Bisiklet Taşımak İçin Bagaj, Bazen Kayak Malzemesi Taşımak İçin Bagaj Ekipmanlarına İhtiyaç Duyarsınız.Bu Kategori Altında Bir Çok Ürün Bulmak Mümkündür.Yük Taşıyıcı Bagajlar Araca Göre Değişmektedir.Bu Ürünler Kimi Araçlarda Oluklu Dediğimiz Kiminde İse Oluklu Olarak Uyum Sağlamaktadır.

Detay

E Pazaryerleri Ve E Ticaret İşleyişi

 •  23.02.2017
 •  
E-pazaryeri, bir web sitesinde bir çok alıcı ve satıcının buluştuğu ve alışveriş yaptığı bir ortamdır. E-pazaryerlerinin odak noktası konumundaki işletmeler, alıcı ve satıcıların gerekli işlemleri yerine getirebilmelerini sağlamak üzere ihtiyaç duyulan her türlü altyapı ve ofis hizmetlerini sunmaktadırlar.E-pazaryerleri gelecekte KOBİ’lerin de önemli bir tarafı olacağı, işletmelerarası elektronik ticarette (B2B) oldukça önemli bir yer tutmaktadır.Bu pazaryerleri içerisinde demirciogluoto.com'daki ürünleri  n11 , gittigidiyor , epttavm gibi sitelerden alabilirsiniz.demirciogluoto.com şu an için n11.com ve gittigidiyor.com web sitelerindeki mağazalarında direkt satış yapmaktadır
 
Detay

Kapıda Ödeme Oto Aksesuar

 •  31.07.2017
 •  

KAPIDA ÖDEME SEÇENEĞİ ŞUAN PASİF DURUMDADIR.

 
 • Takmatik Kar Zinciri
 • Aracınıza en çabuk ve kolay takabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.
 • En zor şartlarda dahi,aracınızı güvenli ve rahat kullanabilirsiniz.
Detay

Mercedes Branda

 •  17.07.2017
 •  

Mercedes  yüz yılı aşkın süredir otomobil üreten bir Alman markasıdır.Mercedes Araçların boyalarının uzun ömürlü kullanım sağlaması için teknik bakım yanında dış etkenlerden koruyucu önlemler de alınması gerekir. Hava koşulları ya da aracın park alanının koşulları bu konuda oldukça belirleyicidir.Bu durumda en matıklısı oto branda almaktır Mercedes Brandanın işlevi, nerden alınabileceği, seçerken  nelere dikkat edilmesi gerektiği ve  Mercedes Branda fiyatları gibi detayları yazımızda inceleyebilirsiniz. Markanın kurucularından Karl Benz, fabrikasının ilk kuruluş yıllarında tepesine bir yıldız astı ve bu yıldız bir gün gücü ve asaleti temsil edecek dedi.

Detay

Online Sipariş Nasıl Verebilirim

 •  27.07.2017
 •  

 

Online Sipariş Nasıl Verebilirim,Merhaba değerli otomobilseverler bu yazımızda demirciogluoto.com adresinden nasıl sipariş verebileceğinizi size resimli bir şekilde anlatmaya çalışıcaz.Sözü fazla uzatmadan direkt anlatıma geçmek istiyorum.Öncelikle beğendiğiniz ürünün üzerine gelince Sepete Ekle butonu çıkacaktır bu butona tıklayarak ürünü sepetinize atın varsa başka beğendiğiniz ürün yada ürünler o ürünleride ekleyerek sepetinize gönderin daha sonrası aşağıdaki resmin altına bakın.Evet şimdi aşağıdaki resimdeki gibi sepet sayfanızdayız bu sayfanın önemi alışverişi tamamlamadan önce sepetinizi görüntelemek varsa eklemek istediğiniz ürün eklemek yada tam tersi çıkarmak bu sayfada sağ tarafta görünen Alışverişi Tamam la butonuna tıklayarak bir sonraki sayfaya geçiceksiniz o sayfa ile ilgi bilgi için aşağıdaki resmin altına bakınız.

 

Detay

Araç Cam Filmi

 •  10.07.2017
 •  

Araç sahiplerinin yaz aylarında en çok rahatsız olduğu şeylerin başında sıcak gelmektedir. Yaz aylarında kavurucu güneşin etkisiyle gün içerisinde, park halinde duran tüm araçlar fazla miktarda ısınmakta ve araca binildiğinde bunaltıcı bir sıcak ile karşılaşılmaktadır. Aynı şekilde araç içerisinde seyahat ederken, güneş fazlasıyla kavurucu olabilmekte ve bu oldukça rahatsızlık veren bir durum olmaktadır. Bu durumun engellenmesi için güneşlik ya da araç cam filmi taktırılması önemlidir. Araç cam filmleri, güneşliğe göre daha fazla korumakta ve özellikle güneşten gelen UV ışınlarını engelleyen araç cam filmleri üretilmiştir. Araç cam filmi ve diğer araç aksesuar konusunda oldukça geniş ve kaliteli b

Detay

Oto Aksesuar Toptancısı

 •  10.07.2017
 •  

Araçlarına özen gösteren ve her bir ayrıntısına dikkat eden kişileri için araç aksesuarları oldukça önem taşımaktadır. Aça içinde bulunan dekoratif ayrıntılardan tutun da dış görünümdeki parçalara dek oto aksesuarları modelleri pek çok alana yayılmaktadır. Hem konfor açısından hem de görsellik amacı ile oto aksesuarlarının seçimi yapılabilmektedir. Pek çok araç aksesuarları modelleri ise aynı zamanda güvenlik önlemlerinde artış sağlamak amaçlı da kullanılabilmektedir. Otomobilde olmak zorunda olan malzeme ve aksesuarların haricinde doğrudan kullanım amacı ve sıklığına yönelik olan aksesuar tercihi de yapılabilmektedir.

Detay

Oto Aksesuar Market

 •  10.07.2017
 •  

Arabanızı zevkinizeuygun olarak kişiselleştirmeniz için oto aksesuar seçimi büyük önem taşıyor. Aracınızın camları, bagaj ürünleri, aydınlatması, iç ve dış mekan aksesuarlarının kaliteli ve görünüm açısından güzel olması için oto aksesuarlarınızı dikkatli bir şekilde seçmelisiniz. Bunun için de oto aksesuar alışverişinizi güvenilir yerlerden yapmanız tavsiye edilir. Kaliteyi uygun fiyatlarla sizlere sunan Demircioğlu Oto Aksesuar Market aradığınız niteliklere sahip tüm ürünleri bulabileceğiniz güvenilir bir adrestir.

Detay

Oto Cam Rüzgarlığı Blog

 •  10.07.2017
 •  

Günümüzde bazı otomobil aksesuarları konfor sağlamak amacıyla kullanılırken bazı ürünler ise zorunlu kullanım gerektirir. Bunlardan biri de sağlıklı yolculuk için muhakkak kullanılması gereken oto cam rüzgârlığı olmalıdır. Oto cam rüzgârlığının ne amaçla kullanılacağı, nerelerde, ne şekilde montaj sağlanabileceği ve araç markaları ile fiyat aralıkları gibi detaylara yazımızda yer vereceğiz. Oto Cam Rüzgârlığı Ne İşe Yarar? Özellikle mevsim geçişlerinde klima ihtiyacı duyulmasına rağmen kullanılmak istemediğinde gündeme gelen ekipmanların başında oto cam rüzgârlığı gelir. Oto cam rüzgârlığı hareket halindeyken sürücü ve diğer yolcuların rüzgârdan olumsuz etkilenmesine engel olur. 

Detay

Opel Astra Branda

 •  11.07.2017
 •  

Opel Astra Sedan Brandanın Araç Korumada İşlevi Mevsim geçişlerindeki hava değişiklikleri ve araçların park edildiği yerlerin durumu aracın genel görünümüyle doğrudan ilgilidir. Genel olarak araç görünümüyle ilgili en çok şikâyet aracın açık otoparklarda tutulmasıyla gerçekleşmektedir. Hava koşulları, doğa koşulları ve çevresel etkenler ile çoğu araçların Opel Astra Sedan Branda kullanılmasına gereklilik doğar. 

Detay

Oto Aksesuar Ürünleri

 •  10.07.2017
 •  

En geniş anlamda otomobil, ülkemizde genellikle erkeklerin ilgi alanına girse de artık durum çok daha farklı. Hem kadınların hem de erkeklerin ortak ilgi alanı haline gelen otomobil, herkes için kullanımı zorunlu bir hal aldı. Otomobil, sadece zorunlu kullanmak mecburiyetinde olmayanlar için şüphesiz zevk veren bir hobi haline de geldi. Otomobil kullanımının zevke dönüşmesi, otomatik olarak da kişiselleşmesini de doğurdu. Yani ne demek istiyoruz, otomobil, tıpkı cep telefonlarımız gibi gerek kılıf tasarımlarıyla

Detay

Oto Dış Aksesuar

 •  10.07.2017
 •  

Otomobil, kadın erkek demeden herkesin keyifle kullandığı bir araç. Zorunlu olarak kullanmak mecburiyetinde olmayan içinse bir hobi! Kişisel bir zevk haline dönüşen otomobil kullanımı, doğal olarak aracın kişiselleştirilmesini ortaya çıkarıyor. Otomobil kullanıcıları, araçlarının kendilerine özel olmasını istiyorlar. Bunun için de uygulanabilir en mümkün yöntem olarak, otomobil aksesuarları geliyor. Temelde iç ve dış olarak ikiye ayırabileceğimiz oto aksesuar ürünleri, geniş ürün yelpazesine sahip olup, her renk ve zevke uygunluğu ile kullanıcılar için ayrı bir hobi meselesi.

Detay

Oto Aksesuar Çeşitleri

 •  10.07.2017
 •  

Otomobil sahipleri kendi araçlarına aksesuar eklemeyi severler. Bu hem aracın görünümünü güzelleştirir, hem araca daha konforlu bir yapı kazandırır. Aksesuar ürünlerinin artık tüm araçlar için standart üretim olmaktan çıkıp, araç markasına göre tasarlanmasıyla birlikte aksesuar kullanan kişi sayısı gitgide yükselmektedir. Tabi ki aracınıza en uygun aksesuarı belirlemek ve hem kaliteli bir ürün almak hem de kendi bütçenize uygun davranmak istiyorsanız Demircioğlu oto aksesuar marketini incelemelisiniz

Detay

Demircioğlu Oto Aksesuar

 •  10.07.2017
 •  

1978 yılında sektöre adım atmamızla başlayan serüvenimiz durmaksızın devam etmekte. Günümüz araç sektörünün gelişimini takip ederek markalara ve modellere uygun olarak oto aksesuar ve araç ekipmanı tedarik kapsamında işlerimizi yürütmeye devam ediyoruz.Aracınızın markası modeli fark etmeden, dilediğiniz ekipmanı Demircioğlu Oto Aksesuar firmamızdan temin edebilirsiniz.www.demirciogluoto.com adresinden temin edebileceğiniz oto aksesuar ve ekipman kapsamında firmamızda çok sayıda marka mevcuttur.

Detay

Oto Paspas Çeşitleri

 •  10.07.2017
 •  

CARPİ, Carub, İmaj, Niken ve Sparco markaları ile kauçuk paspasın yüksek kalitesini ve konforunu hissedebilirsiniz. Avrupada üretilen paspaslarımız, kalınlığı ile size sağlam bir zemin sunuyor. Özel deseni ile üzerindeki yabancı maddeyi hapsetmekle birlikte, aracın ivme değişikliği sırasında bu maddelerin etrafa bulaşmasını önlemektedir. Pufi markası tabanı cırtcırtlı ürün sağlamakla paspasınızı zemine sabitlemenizi kolaylaştırıyor. 3D paspaslarımız ve Demircioğlu markamıza ait paspaslar slikondan yapılmış olup,

Detay

Oto Paspas

 •  10.07.2017
 •  

Oto paspas seçimi yaparken malzeme türü ve kalitesine dikkat edilmelidir. Genel olarak kauçuk malzemeler piyasada yaygın kullanılanlar olmasına karşın gelişen teknolojiye bağlı özel malzemeli yeni paspas örnekleri ile karşılaşmak mümkün. Araç için oto paspas seçiminde bir diğer önemli konu da rahat kullanım sağlaması adına araca birebir oturan uygun kesimli modeli tercih etmek olmalıdır. Su ve çamur teması araç tabanına en çok zarar veren etkenlerdir ve oto paspaslar bu aşamada önemli bir bariyer noktasıdır.

Detay

Oto Aksesuar Fiyatları

 •  10.07.2017
 •  

Piyasada bulunan araçları satın alırken yüksek maliyetler ile sahip olan sürücüler hem aracını koruyabilmek hem de konforlu sürüş deneyimini devam ettirmek için bazı aksesuardandın faydalanmak zorundadır. Bu oto aksesuar fiyatları malzeme kalitesine ve ürün grubuna göre değişebilir. Sürücülerin isteklerine göre sayısız ürün çeşitliliği bulunur. Piyasada bulunabilecek tüm oto aksesuarlara sitemizden istediğiniz kategoriyi seçerek inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Detay

Oto Güneşlik Ve Perde

 •  29.05.2017
 •  

Yaz aylarının gelmesi ve küresel ısınmanın getirdiği olumsuzluklar, hızlı kentleşme dünyamızın iklimini değiştirmekte ve sıcakların artmasına yol açmakta. Bu mevsim değişikliği ve artan sıcaklık otomobillerin ön camına nüfuz etmekte,koruyucu kullanılmayan bir ön cama temas eden aşırı güneş ışığı araçlarınızın ön konsollarının, ön deri ya da kumaş koltuklarının deformasyonuna ve zamanla aracınızın değerinin azalmasına neden olmaktadır.

Detay

Oto Branda İstanbul

 •  10.07.2017
 •  

Oto branda tercihinin doğru yapılması araba sahipleri açısından oldukça önemlidir. Çünkü doğru seçilmeyen ve belli standartlara uygun olmayan otomobil brandaları araba boyasının çizilmesine neden olabilir. Bu nedenle de oto branda seçerken dikkatli olmak, güvenilir yerlerden alışveriş yapmak gerekir. En uygun fiyatlarla yüksek kaliteli otomobil brandaları için Demircioğlu Oto Aksesuar Marketi’ni tercih etiğiniz takdirde oto branda zararları açısından arabanızla ilgili herhangi bir sorun yaşamazsınız. Demircioğlu Oto Aksesuar Marketi’nde birçok araba marka ve modeline uygun branda çeşitlerini bulabilirsiniz.

Detay

Araba Aksesuar Malzemeleri

 •  10.07.2017
 •  

Araç sahipleri özellikle araçlarında aksesuar kullanarak aracın görünümünü güzelleştirmeye büyük önem verirler. Araçlarla ilgili genelde en çok satışı yapılan ürünler aksesuarlardır. Araçta aksesuar kullanımı hem bazı parçaların ömrünü uzatır, hem biçim güzelliği oluşturur hem de aracınızın yeniymiş gibi görünmesini sağlar ve fiyatını yükseltir. Tabi ki aksesuar ürün yelpazesi çok geniştir. Genelde çoğu aksesuarın maliyeti de çok yüksek olmadığı için araç sahipleri tarafından rağbet görür. Aracınızın iç bölümlerine veya dış bölümlerine aksesuar yaptırabilirsiniz. 

Detay

Niken Paspas

 •  3.06.2017
 •  

Kauçuk Paspas Seti,Birinci Sınıf Kaliteli Kauçuk Malzemeden Üretilmiştir,Aracınıza Özel Birebir Kesimlere SahiptirPiyasada Bulabileceğiniz En Kalın Malzemeden Üretilmiştir,Küçük Havuzlu Odaları Sayesinde Su ve Çamurun Araç Tabanıyla Temasını Engeller Firma Birçok Araç Markasına Birebir Oem Paspas Üretimi Yapmaktadır,Birinci Sınıf Kaliteli Kauçuk Malzemeden Üretilmiştir

Detay

Oto Yedek Parça

 •  30.05.2017
 •  

Demircioğlu Oto bünyesinde oto yedek parça, oto koltuk kılıfı, oto paspasları, oto lamba ve camları, oto rüzgârlık, oto cam kapağı gibi oto aksesuarları, araç dış aksesuarları, oto bakım ürünleri, lastik ve jant takımları gibi aklınıza gelebilecek her ihtiyacınızda doğru ve kaliteli ürünlere sahip olabilmek için

Detay

Araç Cam Rüzgârlığı

 •  10.07.2017
 •  

Araç Cam Rüzgârlığı Gün Geçtikçe Araç İçi Aksesuarlardan Bazıları Zorunluluk Yerine Konfor Sağlamak Amacıyla Kullanılmaya Başlıyor. Fakat Bazı Araç İçi Aksesuarlar Var Ki Bunlar Hem Konforlu Kullanım Hem De Sürücünün Hayatını Kolaylaştırmak İçin Önemli Hale Geliyor. Bu Ürünler Arasında Yer Alan Araç Cam Rüzgârlığı Kullanıcılarının Sürüş Deneyimine Konfor Sunuyor. Araç Cam Rüzgârlığının Kullanımı, Montajı, İlgili Araç Markaları Ve Fiyatlar İle İlgili Tüm Detaylar Yazımızdadır.

Detay

Demircioğlu Oto Aksesuar Adreslerimiz

 •  24.05.2017
 •  

Demircioğlu Oto Aksesuar Olarak 1978 Yılında Sektöre Başladığımız Hızırbey Cad No 15 Fikirtepe Kadıköy Adresimiz  01.05.2017 Tarihi İtibariyle Kentsel Dönüşüm Alanında Kalması Nedeni İle İş Hayatımıza Aşağıda Vereceğimiz Adreslerle Devam Etmekte Olacağız Geçen Onca Senede Bizlere Destek Veren Başta Tüm Kadıköy Ve İstanbul Genelinde ki Değerli Müşterilerimize Saygılarımızı Sunarız Tüm Kalbimizle Teşekkür Ederiz.

Detay

Oto Sis Lambası

 •  23.05.2017
 •  

Oto Sis Lambaları Araclarda Orjinal Çıkan Yada Sonradan Farınızın Dışında Takılan Aydınlatma Ekipmanıdır.Sis Lambaları O Kadar Çok Çeşide Ulaştı Ki Saymaya Kalksak Blog Sayfası Yetmez.Ama En Çok Tercih Edilen Off Road Sis Lambaları, Araca Özel Sis Farları, Led Sis Farı, Gündüz Farları, Universal Sis Lambaları, Projektör Sis Lambaları, İş Makinesi Projektör Sis Lambaları, Ve Birçok Ürün

Detay

Oto Cam Rüzgarlığı

 •  22.05.2017
 •  
Oto Cam Rüzgarlıkları Aracınızın Cam Kenarlarına Uygulanan Kimi Araçlarda Cam Fitiline Geçme Kiminde İse Dıştan Yapıştırma Suretiyle Uygulanan Oto Aksesuar Ekipmanı Olarak Tanımlayabiliriz.Ancak Bu Ürün Aksesuar Dan Ziyade Gerçekten Bir İhtiyaçdır.Aracınızım Camları Açıkken İçeri Yağmur Suyu Vb
Detay

Coptiauto Branda

 •  20.05.2017
 •  

Coptiauto Özel Üretim Brandalar Diğer Branda lara Nazaran Daha Kalın Daha Etli Müflon Yoğunluğu Daha Fazla Olan Daha Uzun Ömürlü Bir Branda Olup Sürekli Olarak Branda Kullanan Müşterilerimize Önerebileceğimiz Lüx Bir Üründür.Bu Ürünün Hemen Hemen Tüm Modellerini Sitemizde Bulabilir Satın Alabilirsiniz.Her Aracın Farklı Bir Ölçüsü Vardır. En Boy Yükseklik ,Bizdeki Oto Brandalar Ölçüye Özeldir Biz Araçların Ölçülerini Tek Tek Çıkartıp

Detay

Oto Cam Filmi

 •  19.05.2017
 •  

Oto Cam Filmi Aracınızın Camlarına Uygulanan Koyu Renkli Yapıştırma Jelatin Şeklinde Şeffaf Olup Koyuluk Derecelerine Sahip Bir Ürün Olarak Kısaca Tanımlayabiliriz.Bu Uygulama Genelde İnsanları Meraklı Bakışlardan Ve Güneş Işıklarından Korumak Adına Tercih Edilir.Bu Ürünleri Sadece Aracınızda Değil Ev ,İşyeri,Ofis ve Cam Olan Tüm Yerlerde Kullanılabilir.

Detay

Kar Zinciri

 •  25.07.2017
 •  

Lastik zincirleri bir çok modeli kendi bünyesinde barındırı bunlar takmatik zincir en çok binek araçlarda tercih edilir.4x4 Zincir ler genel de isminden de anlaşılacağı üzere genelde jeep tarzı araçlarda kullanılır ama bazen lastik ebatı tutan diğer hafif ticari büyük ebat ve minübüslerde de kullanılır.Serme zincir ler genelde kar ve tipinin yani kışın çok yoğun geçtiği illerimizde çok tercih edilir diğer zincirlerden farklı olarak bu zincirler mahmuzlu serme zincir olarak da geçer ve kalın buz kırıcıları yani mahmuzları sayesinde yolda kalmanızı minimize edicek gerçekten en kaliteli zincir grubudur demircioğlu oto dan satın alacağınız bu tip

Detay

Oto Bakım Ürünleri

 •  17.05.2017
 •  

Oto Bakım Ürünleri Aracınızın Hem İçi Hemde Dışını Bazen Temizlemek Bazen Bakım Ve Parlatmak İçin Kullandığımız Sıvı Ve Katı Solisyonlar Olarak İsimlendirebiliriz.Dış Cila, Torpido Parlatıcı, Lastik Parlatıcı, Oto Şampuan, Sprey Boya, Oto Kokusu, Balata Temizleme, Jant Temizleme, Koltuk Temizleme, Tavan Temizleme, Motor Temizleme, Zift Temizleme, Böcek Temizlme, Buğu Önleyici, Buz Çözücü vb

Detay

Azerbaycan Satışlarımız Başlamıştır

 •  9.10.2023
 •  
**Türkiyədə Avtomobil Aksesuarları Alışverişi: Asanlıq və Çeşidlilik**
Avtomobil sahibləri üçün avtomobillərini şəxsiyyətləndirmək və yaxşılaşdırmaq həmişə maraqlı bir təcrübə olmuşdur. Avto aksesuarlar, avtomobillərin görünüşünü, performansını və istifadəsini şəxsiyyətləndirmək istəyənlər üçün mükəmməl seçimlər təklif edir. Son illərdə Türkiyəyə xaricdən avto aksesuar məhsulları almaq daha da asan və çeşidlənməkdədir. İşte bu mövzuda daha çox məlumat və rəhbərlik.
**Avtomobil Aksesuarları Nə Üçün Almağınız Gərəkdir?**
Detay

Bmw Branda

 •  15.07.2017
 •  

Bmw Araçların boyalarının uzun ömürlü kullanım sağlaması için teknik bakım yanında dış etkenlerden koruyucu önlemler de alınması gerekir. Hava koşulları ya da aracın park alanının koşulları bu konuda oldukça belirleyicidir.Bu durumda en matıklısı oto branda almaktır Bmw Brandanın işlevi, nerden alınabileceği, seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiği ve  Bmw Branda fiyatları gibi detayları yazımızda inceleyebilirsiniz Aracınız için Bmw Branda satın alırken dikkat edilmesi gereken hususların başında branda kalitesi yer alır. Dayanıklı ve sağlam bir malzemenin kullanıldığı oto branda modelleri ilk tercihiniz olmalıdır. Bmw Branda malzemeleri kalın etli özellikte ve müflon yoğunluğu daha fazla seçildiğinde daha uzun süre kullanım olanağı sağlayacaktır.

Detay

Almanya Satışlarımız

 •  9.10.2023
 •  
**Autozubehör in der Türkei: Bequemlichkeit und Vielfalt beim Einkaufen**
Das Anpassen und Verbessern von Fahrzeugen war schon immer eine aufregende Erfahrung für Fahrzeugbesitzer. Autozubehör bietet großartige Möglichkeiten für diejenigen, die das Erscheinungsbild, die Leistung und die Nutzung ihrer Fahrzeuge individualisieren möchten. In den letzten Jahren ist der Kauf von Autozubehörprodukten aus dem Ausland in die Türkei viel einfacher und vielfältiger geworden. Hier finden Sie weitere Informationen und Anleitungen dazu.
Detay

Honda Branda

 •  18.07.2017
 •  

1946: Yılında Soichiro Honda, Honda Teknik Araştırma Enstitüsü’nü Japonya’nın Hamamatsu, Shizuoka bölgesinde kurdu.1948 Yılında ise Honda Motor Co., Ltd. kuruldu.Yani mazisi 1940 lı yıllara dayanan Honda Araçların boyalarının uzun ömürlü kullanım sağlaması için teknik bakım yanında dış etkenlerden koruyucu önlemler de alınması gerekir. Hava koşulları ya da aracın park alanının koşulları bu konuda oldukça belirleyicidir.Bu durumda en matıklısı oto branda almaktır Honda Brandanın işlevi, nerden alınabileceği, seçerken  nelere dikkat edilmesi gerektiği ve  Honda Branda fiyatları gibi detayları yazımızda inceleyebilirsiniz.

Detay

Arap Ülkelerine Satışlarımız

 •  9.10.2023
 •  
**تسوق منتجات إكسسوارات السيارات في تركيا: سهولة وتنوع**
لأصحاب السيارات، دائمًا ما يكون تخصيص وتحسين مركباتهم تجربة مثيرة. توفر منتجات إكسسوارات السيارات خيارات رائعة لأولئك الذين يرغبون في تخصيص مظهر وأداء واستخدام مركباتهم. في السنوات الأخيرة، أصبح من الأسهل والأكثر تنوعًا شراء منتجات إكسسوارات السيارات من الخارج إلى تركيا. فيما يلي المزيد من المعلومات والإرشادات بخصوص هذا الموضوع.
**لماذا يجب عليك شراء إكسسوارات السيارات؟**
Detay

Meriç Torpido Kaplama

 •  15.04.2022
 •  

Meriç Torpido Kaplama ürünleri demirciogluoto.com da satışta onlarca çeşit ürünü sitemizde bakıp sipariş verebilirsiniz Meriç Maun Kaplama ürünleri direkt imalattan sizlere kargo ile gönderilir. 4 renk seçeneği ile ortalama 2 günde hazırlanıp kargolanan ürünlerimiz imalatçı firma garantisi altındadır.

Detay

Rusya Satışlarımız

 •  9.10.2023
 •  
**Покупка автомобильных аксессуаров в Турции: Удобство и Разнообразие**
Для владельцев автомобилей всегда было увлекательным опытом настраивать и улучшать свои транспортные средства. Автомобильные аксессуары предоставляют отличные варианты для тех, кто хочет настроить внешний вид, производительность и использование автомобиля. В последние годы покупка автомобильных аксессуаров за рубежом и доставка их в Турцию стали гораздо более простыми и разнообразными. Вот больше информации и рекомендаций по этому поводу.
Detay

Hyundai Branda

 •  17.07.2017
 •  

Aracınız için Hyundai Branda satın alırken dikkat edilmesi gereken hususların başında branda kalitesi yer alır. Dayanıklı ve sağlam bir malzemenin kullanıldığı oto branda modelleri ilk tercihiniz olmalıdır. Hyundai Branda malzemeleri kalın etli özellikte ve müflon yoğunluğu daha fazla seçildiğinde daha uzun süre kullanım olanağı sağlayacaktır.Hyundai Brandalar için piyasada satılıp en çok şikâyet edilen konu darbelere karşı dayanıksızolması ve kolay parçalanıyor olması yönündedir. Bazı müşterilerimizin Hyundai Branda talep ederken özellikle sağlam olan model önerileri istediği görülüyor.

Detay

Alfa Romeo Branda

 •  15.07.2017
 •  

Araçların uzun ömürlü kullanım sağlaması için teknik bakım yanında dış etmenlerden koruyucu önlemler de alınması gerekir. Hava koşulları ya da aracın park alanının koşulları bu konuda oldukça belirleyicidir. Alfa Romeo Brandanın işlevi, nerden alınabileceği, seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiği ve  Alfa Romeo Branda fiyatları gibi detayları yazımızda inceleyebilirsiniz.Aracınız için Alfa Romeo Branda satın alırken dikkat edilmesi gereken hususların başında branda kalitesi yer alır. Dayanıklı ve sağlam bir malzemenin kullanıldığı oto park branda modelleri ilk tercihiniz olmalıdır. Alfa Romeo Branda malzemeleri kalın etli özellikte ve müflon yoğunluğu daha fazla seçildiğinde daha uzun süre kullanım olanağı sağlayacaktır.

Detay

Dash Trim Kits

 •  15.07.2017
 •  

Dash Kits | Dash Trim | Wood Dash Kit | Wood Dash Trim Kits | Flat Dash Kit

Order Online Car Accessories

dash kit,dash kits,trim dash kit,wood dash kit,wood dash kits,wood grain dash kit,carbon fiber dash kit, wood dash, dash kits,custom car truck dash kit, ,سفارش آنلاین,  ,لوازم جانبی اتومبیل , auto accessory , 

Detay

Mahmuzlu Serme Zincir

 •  6.11.2018
 •  

Mahmuzlu Serme Zincir

Mahmuzlu Serme Zincir in Diğer Takmatik Zincir lerden Farkı Çok Daha Zor Şartlara,Ağırlaştırılmış Araçlarda,Yük Taşıyan Veya Daha Mukavemetli Patinaj Zincir İsteyenlere Özel Üretilmiş Mahmuzlu Takviyeli Serme Çelik Zincirdir.Takviyeli Kar Zincirleri Aracınıza En Çabuk Ve Kolay Takabileceğiniz Şekilde Tasarlanmıştır.En Zor Şartlarda Dahi,Aracınızı Güvenli Ve Rahat Kullanabilirsiniz.Karda Ve Buzda Yüksek Çekim Gücü Sağlayan,Yolu İyi Kavrayacak Şekilde Dizayn Edilmiştir.

 

Detay

Lastik Zinciri

 •  6.11.2018
 •  

Lastik Zinciri Aracınıza en çabuk ve kolay takabileceğiniz şekilde tasarlanmıştır.En zor şartlarda dahi,aracınızı güvenli ve rahat kullanabilirsiniz.Karda ve buzda yüksek çekim gücü sağlayan,yolu iyi kavrayacak şekilde dizayn edilmiştir.Zincir çinko elektro ile galvanize edilmiş olup,uzun süre kullanabilmenizi sağlayacak materyallerden üretilmiştir.Aracınızı hareket ettirmenize gerek kalmadan kolay montaj.Çapraz deseni sayesinde yan ve ileri kaymalara karşı maksimum çekiş ve fren emniyeti.

Detay

Yurt Dışı Satışlarımız

 •  9.10.2023
 •  
**Shopping for Auto Accessories in Turkey: Convenience and Variety**
Customizing and enhancing their vehicles has always been an exciting experience for car owners. Auto accessories offer great options for those who want to personalize the appearance, performance, and usability of their vehicles. In recent years, purchasing auto accessory products from abroad and shipping them to Turkey has become much easier and more diverse. Here is more information and guidance on this topic.
**Why Should You Buy Auto Accessories?**
Detay

TELDEN BİLGİ ALINIZ

 •  23.02.2017
 •  

TELDEN BİLGİ ALINIZ .  Oto Aksesuar Xml Entegrasyonu Demircioğlu Oto'da Demircioğlu Oto Malzemeleri Paz. San. ve Tic. Ltd. Şti 1977 yılından bu yana faliyet gösteren,,ithal ve yerli otomobillerin aksesuar ekipmanlarını karşılamaktadır.İç toptan piyasanın yanısıra,ithalat,ihracat ve perakende sektöründe de faaliyet göstermektedir.Türkiye'de İnternet sanal ortamda ""online-shopping"" otomotiv aksesuar ekipmanlarını tüketicinin hizmetine sunmuştur. Bu sayede ürünlerini Türkiye nin bir çok bölgesinin yanısıra,tüm dünya pazarına sunarak,hem geniş kitlelere ulaştırmış,hem de ülkesinin gelişimine katkıda bulunmuştur.

Detay

Oto Aksesuar

 •  29.03.2017
 •  Oto Aksesuar

Önceleri daha çok tercih edilen her araca yakıştırılan türde bir çok araca hitab ederdi ,günümüzde oto aksesuar ürünleri daha orjinal daha uyumlu hale gelerek araca özel üretilmeye ve imal ithal edilmeye başlandı.Bu durum beraberinde müşteri memnuniyetini ve ürününün araca uyumunu ve ömrünü de uzattığı düşünülmektedir.Alanında bir çok kategoriyi barındırmaktadır bunları sıralama gerekirse çok uzun sürer ama kısaca yüzlerce ürün ve kategori altında siz otomobil severlere ürün gamı sunulmaktadır.

Detay

Park Sensörü

 •  9.05.2017
 •  

Park Sensörü Aracınızı Güvenli Bir Şekilde Park Etmenizi Sağlayan Çok Önemli Bir Otomobil Aksesuarıdır Hatta Bir Güvenlik Ekipmanıdır.Genelde Otomobillerde Orjinal Aksesuar Yada Opsiyonel Seçenek Olarak Kullanıcılara Sunulmuştur.Ancak Aracını Satın Aldıktan Sonra Yada Daha Sonra Park Sensörü Taktırmak İsteyenler İçin Bir Çok Model De Satışa Uygun Hale Getirilmiştir.Bunlardan Bir Kaç Örnek Vermemiz Gerekirse Örn, Dijital Göstergeli Park Sensörü, Ses İkazlı Dijital Göstergeli Park Sensörü, Ses İkazlı Park Sensörü, Aynadan Ekranlı Park Sensörü, Aynadan Ekranlı Görüntülü Park Sensörü, Kameralı Park Sensörü, Türkçe Konuşan  Park Sensörü, Ön Arka Gözlü Park Sensörü, Ön Arka Köşe Sensörlü Park Sensörü, Gibi Birçok Ürün Mevcuttur.

Detay

Oto Branda

 •  10.05.2017
 •  

Oto Branda Aracınızı Yağmurdan, Güneşten, Tozdan, Çamurdan vb Dış Etkenlerden Korumaya Yarayan Çok Basit Ucuz Bir Yöntemdir.Oto Branda Ürünleri Aracı Çizmez Araca Zarar Vermez Ama Doğru Ve Kaliteli Malzeme Almanız Şarttır.Piyasada Artan Rekabete Bağlı Olarak İthal Brandalar Gelmiştir.Biz Bu Ürünleri Tavsiye Etmiyoruz Oto Branda Alacaksanız Şayet Kesinlikle Türk Malı Almalı Rengine Dikkat Etmelisiniz.Renk Gri Olmalı

Detay

Oto Ampulleri

 •  15.05.2017
 •  

Oto Ampulleri ni  Aracınızın Aydınlatma Ekipmanları Olarak Nitelendirebiliriz.Ampuller Marka Model Ve Çeşitlerine Göre Ayrı Tip Ve Markalardadır.Bunlar İçinde Osram, Narva, Philips, Photon, Carub, Sentinel Önde Gelen Firmalar Olup Birçok Ampül Tip Ve Modelini Bünyesinde Barındırmkatadır.Bu Ampuller Beyaz,Işık, Sarı Işık,Colormatik,Orjinal Tip Olarak Bir Çok Farklı Renklerde Olup Kullanılabilir.

Detay

Fikirtepe Oto Aksesuar

 •  10.07.2017
 •  

İstanbul kadıköy fikirtepe de 1978 de başlayan ticari faaliyetimiz bugüne dek sürmektedir binlerce müşteriye hizmet verdiğimiz hızırbey cad no15 fikirtepe adresinde bulunan fikirtepe oto aksesuar işyerimiz kentsel dönüşüm sebebi ile fazla uzağa değil Yedpa Ticaret Merkezi. F CADDESİ No 86 Ataşehir / İstanbul adresine taşınmış olup yıllardır kullandığımız numara değişmemiştir 02163394595 dir numaramız hafta içi her daim bu numaradan bize ulaşabilirsiniz.Samimi dostluklar için tüm müşterilerimize teşekkür ederiz şu an eski müşterilerimiz arıyor ve bize soruyorlar fikirtepe de oto elektirkçi ,fikirtepe de lastikçi ,fikirtepe de motorcu olarak bizden tavsiye istiyorlar biz hiçbir şekilde bundan rahatsız olmuyoruz aksine mutlu oluyor ve elimizden geldiğince kıymetli müşterilerimizle bilgilerimizi paylaşıyoruz taşındığımızın 4 üncü yılında gebze den dahi işyerimize gelen sadık müşterilerimize teşekkür ediyoruz.Sayfanın En alt kısımda yeni adreslerimizi tekrardan yazıp eklicem tüm müşterilerimizi adresimize bekleriz.

Detay

4fd9fbf0835f.html ed74388257f2