İçerik Detay

Araç Cam Rüzgârlığı

  •  10.07.2017
  •  

ARAÇ CAM RÜZGÂRLIĞI

Gün geçtikçe araç içi aksesuarlardan bazıları zorunluluk yerine konfor sağlamak amacıyla kullanılmaya başlıyor. Fakat bazı araç içi aksesuarlar var ki bunlar hem konforlu kullanım hem de sürücünün hayatını kolaylaştırmak için önemli hale geliyor. Bu ürünler arasında yer alan araç cam rüzgârlığı kullanıcılarının sürüş deneyimine konfor sunuyor. Araç cam rüzgârlığının kullanımı, montajı, ilgili araç markaları ve fiyatlar ile ilgili tüm detaylar yazımızdadır.

 Araç Cam Rüzgârlığı Hakkında

Araç cam rüzgârlığının asıl amacı hareket halindeyken sürücü ve diğer yolcuların rüzgârdan olumsuz etkilenmesine engel olmasıdır. Fakat sağlık için önemli tehdit oluşturan rüzgâra karşı araç kullanma konusundaki desteğinin yanında yağmurlu hava koşullarında araç cam rüzgârlığı kullanıldığında araca yağmur girmesinin önüne geçilmiş olacaktır. Son dönem araçlarının tamamında cam kaldırma, bagaj açma gibi sistemlerin mekanizmaları kapı döşemelerinde bulunduğundan su ile teması arızalara sebep olabilir. İşte böyle durumlarda araç cam rüzgârlığı bunu engelleyecektir.

Araç Cam Rüzgârlığının Takılması

Araçlara cam fitilinin içine yerleştirilmesi yöntemi ile ya da dıştan yapıştırma tekniği kullanılarak montaj sağlanır. Bu yöntemlerin hangisi uygulanırsa uygulansın yetkili bir usta tarafından uygulanmayı gerektirir. Araç cam rüzgârlığı satın alırken uzman kadromuzun desteğini talep edebilirsiniz.

Araç cam rüzgârlığı fiyatlarına yansıyan bir diğer ayrım markaların Türkiye araç piyasasında aktif rolü olmayan modellerinde aksesuarların talepsizlik doğrultusunda bulunmaması ve ithal malzeme ihtiyacıdır. Tam bu noktada ithal ürünler devreye girer ve Demircioğlu Oto olarak bu konuda opsiyonlar sunulur. Bunların en bilinenleri perflex cam rüzgârlığı ve sunplex cam rüzgârlığı alternatifleridir. Araç cam rüzgarlığı uygulamaları artık işlevsel özellik yanında görsel olarak ta araç modeline uyumlu ve modern görünüm sağlamaktadır.

Firmamızda araç cam rüzgârlığı satışı yapılırken set olarak alınması önerilir. Araç cam rüzgârlığı talepleriniz için kullandığınız markayı inceleyebilir ya da farklı bir bilgi almak için yardım kısmını kullanarak destek talep edebilirsiniz.

Araç Cam Rüzgârlığı Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

Araç cam rüzgârlığı taktırmak isteyen araç sahiplerinin ilk adresi güvenilir Araç aksesuar marketleri olmalıdır. Bilinen firmaları tercih etmediğiniz durumda doğru ürün kullanılmaması, doğru uygulama sağlanmaması ya da uygulama sonrası şikâyetler söz konusu olabilir. Demircioğlu Araç olarak firmamız sizlere en iyi hizmeti sunarken en iyi Araç aksesuarları kullanacaktır. Bunun yanında deneyimli kadromuz sayesinde kullanıcı memnuniyet oranımız her gün artarak devam etmektedir.

Araç Cam Rüzgârlığı Fiyatları

Araç cam rüzgârlığı satışında malzeme kalitesi ürünün işini iyi yapması ve tekrar satın almaya ihtiyaç duyulmaması adına önem taşır. Aracınızın marka ve model alternatiflerine göre değişebilir fiyatlara rastlamanız mümkün olsa da ortalama olarak 40 TL üstünde bir maliyetiniz olmalıdır. Bahsettiğimiz gibi model ve markalar doğrultusunda bu fiyat 100 TL civarına çıkabilir. Elbette fiyatın değişmesinde tek kriter marka ve modeller değildir. Malzeme kalitesi de oldukça önemli bir etken olmasına karşın cam rüzgârlık talebinin takım ya da sadece ön cam olarak verilmesi de durumu etkiler. Marka ve model bilgisine göre arama yaparak satın alacağınız araç cam rüzgârlığı fiyatlarını sitemizden kontrol edebilirsiniz.

Araç Cam Rüzgârlığının Kullanıldığı Markalar

Markaların piyasada aktif bulunan modellerin çoğunluğuna internet sitemizden ulaşabileceğiniz gibi liste dışı model bilgileri için telefon desteği ya da mail desteğini kullanmanız mümkündür. Araç cam rüzgârlığı yapılan markalarımız şu şekildedir:

·         Audi

·         BMW

·         Chavrolet

·         Citroen

·         Dacia

·         Daihatsu

·         Fiat / Tofaş

·         Ford

·         Honda

·         Hyundai

·         Isuzu

·         Kaput

·         Kia

·         Lada

·         Land Rover

·         Mazda

·         Mercedes

·         Mitsubishi

·         Nissan

·         Opel

·         Peugeot

·         Porsche

·         Renault

·         Seat

·         Skoda

·         Ssanyong

·         Suziki

·         Tata

·         Toyota

·         Volga

·         Volkswagen

 


4fd9fbf0835f.html ed74388257f2